Nekilnojamojo turto kainos Nemenčinėje: apžvalga ir tendencijos

Nemenčinė, įsikūrusi Vilniaus rajone, yra patraukli vieta ieškantiems būsto. Šiame straipsnyje apžvelgsime nekilnojamojo turto kainas Nemenčinėje, atsižvelgiant į įvairius faktorius, turinčius įtakos vertei.

Nemenčinės panorama

Nekilnojamojo turto kategorijos

Nekilnojamas turtas gali būti skirstomas į dvi dideles kategorijas: gyvenamąjį ir komercinį.

  • Gyvenamasis: butai, individualūs gyvenamieji namai, sodybos, kotedžai, vasarnamiai ir taip toliau.
  • Komercinis: turtas, duodantis pelną ir turtas, sudarantis sąlygas gamybinei veiklai (sklypai, patalpos ir panašiai).

Be to, gyvenamasis ir komercinis nekilnojamas turtas gali būti skirstomas į ekonominę, vidutinę ir prestižinę klases.

Nekilnojamojo turto rinka Lietuvoje

Nekilnojamojo turto rinka kasmet darosi aktyvesnė. Štai 2016 m., remiantis Registrų centro duomenimis, pirkimo-pardavimo sandoriais įsigytų butų skaičius, lyginant su 2015 m., šoktelėjo daugiau nei 13 proc., individualių namų - veik 7 proc., žemės sklypų - arti 9 proc.

Akivaizdu, kad lietuviai priprato prie naujos valiutos - euro - ir elgiasi vis drąsiau. Tai lemia ir tai, kad vis daugiau kapitalo keliauja būtent į nekilnojamojo turto sektorių.

Butų rinkos aktyvumas sostinėje 2016 m. buvo labai didelis. Čia, anot Registrų centro, pernai įsigytas butų skaičius sudarė daugiau nei 11 tūkst.

Būsto rinka gerokai aktyvesnė nei 2015 m. buvo ir kituose miestuose. Antai Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Neringoje nekilnojamo turto sandorių daugėjo maždaug dešimtadaliu: 2016 m. buvo pasiūlyta daugiau butų nei 2015 m. Kaip bebūtų, didžiausia nekilnojamo turto pirkimo-pardavimo sandorių koncentracija - Lietuvos sostinėje Vilniuje.

Pavyzdžiai iš Nemenčinės ir Vilniaus rajono

Nemenčinėje ir aplinkiniuose Vilniaus rajono kaimuose galima rasti įvairių nekilnojamojo turto pasiūlymų:

  • Namas Vilniaus r. sav., Nemenčinė, Piliakalnio g.
  • Namas Vilniaus r. sav., Nemenčinė, Malūnų g.
  • Sodyba Vilniaus r. sav., Giedraitiškės, Jauniūnų g.
  • Namas su sklypu Vilniaus r Griciunu k, Kun.A.Dekano g.

Parduodamas 2 Kambarių Butas Kranto G. 11A

Šiuo metu parduodamas 2 kambarių butas Nemenčinėje, Kranto g. 11A. Tai puiki galimybė įsigyti būstą strategiškai patogioje vietoje, vos keli žingsniai nuo Neries bei pagrindinių miesto objektų.

Pagrindinė Informacija apie Butą:

  • Adresas: Kranto g., Vilniaus r. sav., Nemenčinės m.
  • Kaina: 80,000 € (1,630.99 € / m²)
  • Plotas: 49.05 m²
  • Aukštas: 2/2
  • Kambarių skaičius: 2
  • Šildymas: Centrinis
  • Statybos metai: 1973
  • Statinio tipas: Mūrinis
  • Įrengimo lygis: Remontuotinas

Butui reikalingas remontas, suteikiantis galimybę susikurti svajonių namus pagal savo poreikius. Ypatumai: detalus planas ir kodinė laiptinės spyna.

Pavyzdys: Butas Kranto G. 37, Panevėžyje

Parduodamas 3-jų kambarių butas renovuotame name Kranto g. 37 Panevėžyje.

  • Namo tipas: Mūrinis
  • Statybos metai: 1968
  • Renovacija: 2006 (išmokėta)
  • Aukštas: 2/5
  • Bendras plotas: 65,12 kv. m.

Būstas tvarkingas, šviesus ir šiltas. Parduodamas su daliniais baldais. Butui priklauso rūsys. Ekonomiškas būsto išlaikymas. Radiatoriai su termostatais, galima reguliuoti temperatūrą kiekvienoje patalpoje individualiai.

Kambarių Plotai:

  • Koridorius: 7,84 kv. m.
  • Virtuvė: 8,26 kv. m.
  • Kambarys: 18,64 kv. m.
  • Kambarys: 14,62 kv. m.
  • Kambarys: 11,31 kv. m.
  • Vonia: 2,28 kv. m.
  • WC: 1,20 kv. m.

Nekilnojamojo Turto Paieška

Nekilnojamojo turto paieška Capital.lt skelbimuose - paprasta. Paieškoje jūs galite nurodyti veiksmą (pirkti/nuomoti), savivaldybę ar miestą, jei reikia - mikrorajoną, nekilnojamojo turto tipą (butas, namas, sklypas, kotedžas, sodyba, garažas), kambarių skaičių, kainą (nuo-iki).

Galite rinktis ir detalesnę paiešką, kur yra galimybė nurodyti gatvę, įrengimą (visa apdaila, suremontuotas, dalinė apdaila, tvarkingas, remontuotinas, kita), pastato statybos metus, aukštą, aukštų skaičių.

Visus Capital.lt skelbimus galite peržiūrėti žemėlapyje, matyti, kurie yra naujausi, juos išsisaugoti ir pan. Atvėrę nekilnojamojo turto skelbimą pamatysite objekto brokerį - jei parduodamas ar nuomojamas turtas jus sudomino, norite pasitarti dėl kainos, čia pat brokeriui galite parašyti žinutę. Tokiu atveju brokeris, nekilnojamojo turto ekspertas, su jumis operatyviai susisieks.