Butų kainos Antakalnyje: apžvalga ir tendencijos

Antakalnis - vienas seniausių ir prestižinių Vilniaus rajonų, pasižymintis gausybe parkų, istorinių pastatų ir ramybe. Dėl patogaus susisiekimo su centru ir išskirtinės aplinkos, šis rajonas yra itin patrauklus tiek gyvenimui, tiek investicijoms į nekilnojamąjį turtą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime butų kainas Antakalnyje, jų tendencijas ir kitus svarbius aspektus, susijusius su nekilnojamojo turto pirkimu šiame rajone.

Antakalnio panorama

Apžvalga: Butų Kainos Antakalnyje

Antakalnyje galima rasti įvairių butų - nuo senos statybos iki modernių naujų projektų. Butų kainos priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip plotas, kambarių skaičius, statybos metai, būklė ir vieta.

Siūlomi butai Antakalnyje:

  • 1 kambario butai: nuo 22 m² iki 34 m²
  • 2 kambarių butai: nuo 38 m² iki 80 m²
  • 3 kambarių butai: nuo 56 m² iki 100 m²
  • 4 kambarių butai: apie 72 m²
  • 5 kambarių butai: apie 108 m²

Štai pavyzdžiai butų su kainomis ir adresais:

  • 2 kambarių butas J. Biliūno g., 80 m², 2006 m. statybos
  • 2 kambarių butas Antakalnio g., 42.57 m², 1960 m. statybos
  • 2 kambarių butas Žirgo g., 61 m², 1998 m. statybos
  • 2 kambarių butas L. Sapiegos g., 55 m², 2020 m. statybos

Naujos Statybos Projektai Antakalnyje

Antakalnyje vykdomi naujos statybos projektai siūlo modernius butus su įvairiais patogumais. Naujos statybos butų kainos gali svyruoti priklausomai nuo projekto ir ploto.

Štai keletas pavyzdžių:

  • Duburio g., 58 m², 2 kambariai, 2023 m. statybos
  • Duburio g., 69 m², 3 kambariai, 2023 m. statybos

Pavyzdžiui, projekte N1C Nemenčinės pl. siūlomi butai, kurių plotas nuo 27 m² iki 60 m².

Vienas iš naujų projektų - „Myliu Antakalnį“, įsikūręs Kalno g. 97. Šiame projekte siūlomi 1-3 kambarių butai, kurių plotas svyruoja nuo 28 m² iki 66 m². Projekto privalumai: geoterminis šildymas, A++ energetinė klasė, privatūs kiemeliai pirmame aukšte ir erdvūs balkonai kituose aukštuose.

Vizualizacija "Myliu Antakalnį"

Namas, kuriame parduodami butai, buvo projektuotas žinomo architekto Algimanto Vyšniausko, kuris pasirinkęs istoriniam Antakalniui būdingą mažaaukštį užstatymą, suteikė pastatui šiuolaikišką išvaizdą su šviesaus klinkerio ir tamsesnės skardos fasadų apdaila. Individualizuotą apartamentų vidaus išplanavimą kūrė architektė Irma Pivoriūnienė.

Čia rasite profesionaliai sutvarkytas individualias terasas ir bendras erdves, leidžiančias mėgautis ramiu gyvenimu istoriniame rajone. Tai garantuoja panašių interesų vienijamą bendruomenę, ramią aplinką ir jaukią atmosferą.

Antakalnio Gintaras

Antakalnio Gintaras - ambicingas daugiabučių projektas, įsikūręs Vilniuje, Antakalnyje. Šis projektas išsiskiria savo A+ klasės energetinio naudingumo butais, kurie užtikrina minimalias gyvenimo išlaidas. Vos trijų aukštų namai suteikia gyventojams privatumo ir ramaus gyvenimo jausmą, o pati gyvenvietė įsikūrusi ramioje, naujai besikuriančiame rajone „Naujasis Antakalnis“.

Antakalnio Gintaras statomas žmonėms, kurie vertina nedidelį kaimynų ratą, saugumą ir privatumą. Gamtovaizdis čia diktuoja architektūrą: vyrauja modernūs mediniai dekoro elementai bei ramios pastelinės spalvos.

Butų Kainos ir Plotai Projekte "Antakalnio Gintaras"

Projekte "Antakalnio Gintaras" kainos ir plotai yra įvairūs, atsižvelgiant į pirkėjų poreikius. Deja, dalis butų jau yra išparduoti, tačiau verta atkreipti dėmesį į galimus variantus:

  • Išparduota: Butai, kurių plotas siekė 32 - 116 m², o kainos svyravo nuo 112.000€ iki 426.000€.
  • Išparduota: Butai, kurių plotas siekė 55 - 82 m², o kainos svyravo nuo 143.000€ iki 210.000€.

Taip pat buvo siūlomas butas adresu Vilnius, Naujamiestis, Birželio 23-iosios g., kurio kaina siekė € 1 875 / m2.

Kainų Tendencijos ir Veiksniai

Butų kainos Antakalnyje priklauso nuo įvairių veiksnių. Svarbiausi iš jų:

  • Vieta: Butai arčiau centro arba parkų paprastai yra brangesni.
  • Plotas ir kambarių skaičius: Didesni butai su daugiau kambarių kainuoja daugiau.
  • Statybos metai ir būklė: Naujesni ir geros būklės butai yra vertinami brangiau.
  • Infrastruktūra: Patogus susisiekimas, artumas mokykloms, parduotuvėms ir kitoms paslaugoms didina buto vertę.

Pavyzdžiai kainų:

  • 1 kambario butas Kalno g., 28.88 m², 2/4 aukštas, kaina: 79,900 € (2,766.62 € / m²)

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į bendras tendencijas Vilniaus nekilnojamojo turto rinkoje. Pasak ekspertų, Vilniaus butų rinka yra patraukli dėl augančios ekonomikos, didėjančio gyventojų skaičiaus ir gerai išvystytos infrastruktūros.

Kainos pagal plotą ir kambarių skaičių:

Šioje lentelėje pateikiamos orientacinės kainos pagal buto plotą ir kambarių skaičių naujos statybos projektuose Antakalnyje:

Plotas (m²) Kambarių skaičius Kaina (€)
24 - 85 1-2 Nuo 78,000
35 - 102 2-3 Nuo 80,000
36 - 135 2-4 65,000 - 261,000

Patarimai Perkant Butą Antakalnyje

Jeigu planuojate pirkti butą Antakalnyje, atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus:

  • Atidžiai išanalizuokite rinką ir palyginkite skirtingus pasiūlymus.
  • Įvertinkite buto būklę ir galimas remonto išlaidas.
  • Pasidomėkite apie namo administravimą ir komunalinius mokesčius.
  • Apsvarstykite galimybę kreiptis į nekilnojamojo turto agentą, kuris padės rasti geriausią variantą pagal jūsų poreikius.
  • Patikrinkite, ar nėra jokių teisinių apribojimų ar įsipareigojimų, susijusių su butu.
  • Nepamirškite, kad profesionali pagalba gali padėti jums gauti geriausią kainą.

tags: #busto #projektas #zirgo