Namų valda Lankupiuose: skelbimų apžvalga

Šiame straipsnyje apžvelgsime namų valdos skelbimus Lankupių apylinkėse, Klaipėdos rajone. Čia rasite informaciją apie parduodamus sklypus, namus ir kitą nekilnojamąjį turtą šiame regione.

Klaipėdos rajono savivaldybė Lietuvos žemėlapyje

Parduodami sklypai Klaipėdos rajone

Klaipėdos rajone galima rasti įvairių sklypų, tinkamų namų valdai ar komercinei veiklai. Štai keletas pavyzdžių:

  • 87 a sklypas Klaipėdos r.
  • Parduodamas 14,90 a sklypas pajūrio kvartale Karklėje Karklininkų g. Klaipėdos r. sav., Karklė, Karklininkų g.
  • Parduodami 48, 55, 70, 92, 1,25 arų komerciniai sklypai Gargždų industriniam parke. Klaipėdos r. sav., Gargždai, Pramonės g.
  • Parduodami 55 arų komercinės paskirties žemės sklypai Gargždų industriniam parke. Klaipėdos r. sav., Gargždai, Pramonės g.
  • Parduodamas Drevernos sen. Klaipėdos r. sav., Svencelė, Nerijos g.
  • Klaipėdos r. sav., Šlapšilė, Šakinių g.
  • Parduodamas žemės sklypas su nebaigtos statybos dviejų aukštų namu su rūsiu. Klaipėdos r.
  • 1500 a sklypas Klaipėdos r. sav.
  • Puikus pasiūlymas - išskirtinis sklypas 1,1 ha ploto šalia jūros, prestižinėje rekrecinėje zonoje. Klaipėdos r.
  • Parduodamas sklypas Klaipėdos rajono sav., Karklėje, Gintaro g. Klaipėdos r. sav., Karklė, Gintaro g.
  • 95 a sklypas Klaipėdos r. sav., Kalotė, Spalvų g.
  • 100 a sklypas Klaipėdos r.
  • 41 a sklypas Klaipėdos r.
  • Klaipėdos r. sav., Pleškučiai, Gropiškių g.
  • Klaipėdos r. sav., Ežaičiai, Dvaro g.

Parduodami namai Klaipėdos rajone

Be sklypų, Klaipėdos rajone taip pat galima įsigyti įvairių namų. Štai keletas pavyzdžių su kainomis ir plotais:

Kaina Kaina už m² Plotas Arai
250 000 € 2 907 €/m² 86 m² 1 a.
700 000 € 3 500 €/m² 200 m² 1 a.
85 000 € 1 076 €/m² 79 m² 1 a.
106 m² 2 a.
142 000 € 455 €/m² 312 m² 2 a.
360 000 € 1 286 €/m² 280 m² 2 a.
105 000 € 938 €/m² 112 m² 2 a.
320 000 € 1 339 €/m² 239 m² 2 a.
181 m² 2 a.
30 000 € 263 €/m² 114 m² 1 a.
744.03 m² 2 a.
55 000 € 458 €/m² 120 m² 1 a.
85 000 € 2 833 €/m² 30 m² 1 a.
26 500 € 265 €/m² 100 m² null a.
59 m² 2 a.
138 m² 1 a.
330 000 € 1 435 €/m² 230 m² 2 a.
49 000 € 398 €/m² 123 m² null a.

NT brokeris Tadas Meiliūnas apie nekilnojamojo turto rinkos analizę

Kiti skelbimai

Taip pat galite rasti ir kitų įdomių skelbimų Klaipėdos regione:

  • Išnuomojamas jaukus butas Klaipėdos m.
  • Vilhelm Parfumerie Black Citrus EDP parfumuotas vanduo unisex,... 202.34 € E.
  • Vilhelm Parfumerie Darling Nikki EDP parfumuotas vanduo unisex... 202.34 € E.
  • Reprodukcija „Kompozicija su baltu ąsočiu, apelsinu ir kny... 65 € E.
  • "Design Toscano Grand Arms of France" sieninių skydų kolekci... 91.36 € E.
  • TARPTAUTINIAI LAIVAVEDŽIŲ KURSAI.
  • Vokietijos imperijos Prūsijos 5 markių moneta su imperatoriaus ir karaliaus Vilhelmo II atvaizdu.
  • NEOKLASIKINIO STILIAUS, NAUJAS 5 K. NAMAS UŽUPYJE SU SENU SODU VISAIS BALDAIS IR TECHNIKA. Adresas: Mikelio Šapalo g.
  • Parduodamas poilsio pastatas. Poilsio pastate trys butukai, puikiai tinkantįs nuomos verslui!

tags: #parduodama #namu #valda #lankupiuose