Nekilnojamojo turto kainos Kėdainiuose: apžvalga ir tendencijos

Kėdainiai - miestas, kuriame nekilnojamojo turto rinka nuolat kinta. Šiame straipsnyje apžvelgsime nekilnojamojo turto kainas Kėdainiuose, atkreipiant dėmesį į įvairius objektus: butus, namus ir žemės sklypus.

Butų kainos Kėdainiuose

Butų kainos Kėdainiuose priklauso nuo įvairių faktorių: vietos, ploto, būklės ir statybos metų. Štai keletas pavyzdžių:

  • 1 kambario butas J. Basanavičiaus g., 28.82 m², 3/5 aukšte, 1969 m. statybos.
  • 2 kambarių butas J. Basanavičiaus g., 51.0 m², 7/9 aukšte, 1985 m. statybos.
  • 2 kambarių butas P. Lukšio g., 46.37 m², 4/5 aukšte, 1971 m. statybos.
  • 2 kambarių butas P. Lukšio g., 47 m², 2/5 aukšte, 1964 m. statybos.
  • 2 kambarių butas P. Lukšio g. 5, strategiškai patogioje vietoje.
  • 3 kambarių butas Respublikos g., 63.0 m², 5/5 aukšte, 1983 m. statybos.

Bendrai, butų kainos Kėdainiuose svyruoja priklausomai nuo minėtų faktorių. Senesnės statybos butai paprastai yra pigesni, o naujesni - brangesni. Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį į buto būklę ir lokaciją.

Delfi rytas. Užfiksuotas būsto kainų kritimas: kokių pokyčių ir būsto kainų tikėtis rudenį?

Namų kainos Kėdainių rajone

Namų kainos Kėdainių rajone taip pat labai įvairios ir priklauso nuo vietos, ploto, statybos metų bei kitų faktorių. Štai keletas pavyzdžių:

Kėdainių rajono žemėlapis

  • Namas Jakšių km.
  • Tvarkingas namas Jakšių km.
  • Namas Josvainiuose, Rytų g.
  • Namas Juodkaimiuose, Šermukšnių g.
  • Namas Lančiūnava, Liepų al.
  • Namas Pavermenys, Linkuvės g.

Taip pat parduodami du sublokuoti A++ naujos statybos namai Kėdainių mieste, Teklės Bružaitės g.

Kainos gali svyruoti nuo 13 000 € už sodo namą iki 250 000 € už didelį namą su dideliu žemės sklypu.

Pavyzdžiai namų kainų:

  • 80 m² namas su 1 a sklypu - 132 000 € (1 650 €/m²)
  • 295 m² namas su 2 a sklypu - 250 000 € (847 €/m²)
  • 176 m² namas su 1 a sklypu - 75 000 € (426 €/m²)
  • 132 m² namas su 2 a sklypu - 55 555 € (421 €/m²)
  • 71 m² namas su 1 a sklypu - 63 000 € (887 €/m²)
  • 149 m² namas su 1 a sklypu - 149 000 € (1 000 €/m²)
  • 293 m² namas su 2 a sklypu - 235 000 € (802 €/m²)
  • 75 m² namas su 1 a sklypu - 80 000 € (1 067 €/m²)
  • 49 m² namas su 1 a sklypu - 13 000 € (265 €/m²)
  • 107 m² namas - 118 000 € (1 103 €/m²)
  • 109 m² namas su 1 a sklypu - 162 000 € (1 486 €/m²)
  • 113 m² namas su 2 a sklypu.
  • 134 m² namas su 2 a sklypu.
  • 74 m² namas su 1 a sklypu.
  • 289 m² namas su 2 a sklypu - 220 000 € (761 €/m²)
  • 311 m² namas su 1 a sklypu.
  • 80 m² namas su 1 a sklypu - 24 000 € (300 €/m²)
  • 229 m² namas su 2 a sklypu - 157 000 € (686 €/m²)

Žemės sklypų kainos Kėdainių rajone

Žemės sklypų kainos Kėdainių rajone priklauso nuo vietos, ploto ir paskirties. Yra sklypų tiek Kėdainių mieste, tiek rajone.

Pavyzdžiai:

  • 5,88 a žemės sklypas Kėdainiuose, Nevėžio g.
  • 9.0 a sklypas Paobelyje, Lauko g.
  • 18.0 a sklypas Sirutiškyje, Žemaičių g.
  • 9.0 a sklypas Kėdainiuose, Josvainių g.

Taip pat parduodami didesni sklypai:

  • 124.0 a sklypas Lėduose, Uosių g.
  • 283.0 a sklypas.
  • 289.0 a sklypas.
  • 186.0 a sklypas.
  • 876.0 a sklypas.
  • 520.0 a sklypas Justinavoje, Raskilų g.
  • 454.0 a sklypas.
  • 9,1853 HA ŽEMĖS SKLYPAS Truskavos sen., Dvariškių I k.

Žemės sklypų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo jų vietos ir paskirties. Sklypai, esantys arčiau miesto centro ar turintys geras komunikacijas, paprastai yra brangesni.

Nekilnojamas turtas Kėdainiuose

Nekilnojamojo turto kainų įtaka

Nekilnojamojo turto kainas Kėdainiuose įtakoja įvairūs veiksniai. Ekonominė situacija šalyje, palūkanų normos, infliacija ir gyventojų pajamos yra tik keletas iš jų. Taip pat svarbu atsižvelgti į demografines tendencijas, migraciją ir naujų statybų projektus.

Norint priimti teisingą sprendimą dėl nekilnojamojo turto pirkimo ar pardavimo Kėdainiuose, būtina atidžiai išanalizuoti rinkos tendencijas ir pasikonsultuoti su profesionaliais nekilnojamojo turto agentais.

Nekilnojamojo turto kainų pavyzdžiai Kėdainiuose
Objekto tipas Vieta Plotas Kaina Kaina už m²
Namas Kėdainių r. 80 m² 132 000 € 1 650 €
Namas Kėdainių r. 295 m² 250 000 € 847 €