Butų Skelbimai Lazdijuose ir Aplinkiniuose Rajonuose

Šiame straipsnyje apžvelgsime įvairius butų skelbimus Lazdijuose ir aplinkiniuose rajonuose. Rasite informacijos apie parduodamus butus Lazdijų mieste ir kitose vietovėse, įskaitant Alytų, Druskininkus, Marijampolę ir Vilkaviškį. Skelbimuose pateikiama informacija apie butų plotą, kambarių skaičių, statybos metus ir kainą.

Butų Skelbimai Lazdijų Rajone

Lazdijų rajone galima rasti įvairių butų:

  • 2 kambarių butas Lazdijų r. sav., Lazdijai (Lazdijų miesto sen.), Ežero g., 36 m², 2 kambariai, 1977 m., 2 / 2 a.
  • 2 kambarių butas Lazdijų r. sav., Avižieniai, Morkavo g., 40 m², 2 kambariai, 3 / 3 a.
  • 3 kambarių butas Lazdijų r. sav., Seirijai, Vytauto g., 89.54 m², 3 kambariai, 1920 m., 1 / 2 a.
  • 4 kambarių butas Lazdijų r., 64.16 m², 4 kambariai, 1957 m., 2 / 2 a.

Taip pat Lazdijų rajone galima rasti namų ir sodybų:

  • Namas Lazdijų r. sav., Avižieniai, Liepų g.
  • IŠSKIRTINĖ SODYBA METELIŲ REGIONINIAME PARKE Lazdijų r.
  • Sodyba netoli ež. Dusia-Metelių reg. Parke Lazdijų raj.

Lazdijų r. sav., Lazdijai (Lazdijų miesto sen.), Seinų g. taip pat yra 2 kambarių butas.

Parduodamas namų valdos 30a. Lazdijų r. sav., Lazdijai (Lazdijų miesto sen.), Pievų g.

LAZDIJŲ MIESTO CENTRE PARDUODAMOS 265 KV. Lazdijų r. sav., Lazdijai (Lazdijų miesto sen.), Gegužės g.

Butų Skelbimai Alytuje ir Aplinkiniuose Rajonuose

Alytuje ir jo apylinkėse galima rasti įvairių butų variantų:

  • 2 kambarių butas Alytus, Alytus, Putinų g., 36 m², 2 kambariai, 1 / 5 a.
  • 1 kambario butas Alytus, Alytus, Naujoji g., 36.46 m², 1 kambarys, 1968 m., 5 / 5 a.
  • 2 kambarių butas Alytus, Alytus, Statybininkų g., 49.39 m², 2 kambariai, 1976 m., 5 / 10 a.
  • 3 kambarių butas Alytus, Alytus, Naujoji g., 64 m², 3 kambariai, 4 / 5 a.
  • 1 kambario butas Alytus, Alytus, Žiburio g., 29 m², 1 kambarys, 1964 m., 5 / 5 a.
  • Alytaus r., 48 m², 2 kambariai, 1950 m., 1 / 1 a.
  • 1 kambario butas Alytus, Alytus, Naujoji g., 29.74 m², 1 kambarys, 1973 m., 2 / 5 a.
  • 1 kambario butas Alytus, Alytus, Varėnos g., 26.19 m², 1 kambarys, 1967 m., 4 / 5 a.
  • 2 kambarių butas Alytaus r. sav., Simnas, Pavasario g., 49 m², 2 kambariai, 1980 m., 4 / 4 a.
  • 2 kambarių butas Alytus, Alytus, Putinų g., 45.7 m², 2 kambariai, 1988 m., 5 / 6 a.
  • Parduodamas 2 kambarių butas, Melioratorių g. Alytaus r. sav., Simnas, Melioratorių g., 35.73 m², 2 kambariai, 1968 m., 2 / 4 a.

Butų Skelbimai Druskininkuose

Druskininkuose taip pat galima rasti įvairių butų:

  • Druskininkų sav., Druskininkai, Šlaito g., 42 m², 2 kambariai, 2008 m., 2 / 3 a.
  • Druskininkų sav., Druskininkai, M. K. Čiurlionio g., 59 m², 2 kambariai, 1973 m., 5 / 5 a.
  • 3 kambarių butas Druskininkų sav., Druskininkai, Šiltnamių g., 62.03 m², 3 kambariai, 1977 m., 1 / 5 a.
  • PARDUODAMAS JAUKUS 1 KAMBARIO BUTAS PAČIAME DRUSKININKŲ CENTRE - ANTAKALNIO G.
  • Parduodamas erdvus 3 kambarių butas Druskininkuose, Liepų g.
  • PARDUODAMAS ĮRENGTAS 2 KAMBARIŲ BUTAS DRUSKININKŲ MIESTO CENTRE Parduodamas 2 kambarių naujai įrengtas butas pačioje Druskininkų miesto širdyje, šalia "Šaulio žiedo", projekto "Citus", vos kelios minutės nuo Druskininkų vandens parko, gydyklų, lynų keltuvo, pėsčiųjų alėjos, Vijūnėlės ir Druskonio ežero, M. K.
  • Parduodamas jaukus ir šviesus 2 kambarių butas prestižinėje Druskininkų vietoje - M. K. Čiurlionio g. 7, senamiestyje, pastato antrame aukšte iš keturių. Buto plotas - 47,53 kv.m, jis yra puikiai išplanuotas, šiltas ir ekonomiškas.
  • Parduodamas jaukus 2 kambarių butas Druskininkų miesto centrinėje dalyje. Namas, kuriame yra butas, 2015 m. renovuotas, todėl komunaliniai mokesčiai nėra dideli. Bute rasite 4,43 kv.m ploto virtuvę, du kambarius po 14,00 ir 17,57 kv.m, vonios kambarys su WC - 3,03 kv.m ploto, prieškambaris - 6,05 kv.m.
  • Parduodamas jaukus 2 kambarių butas pačioje Druskininkų širdyje, M. K. Čiurlionio gatvėje, vos keli žingsniai nuo miesto centro ir visų svarbiausių kurorto objektų. Butas yra pirmame iš keturių aukštų, 1985 m. statybos name. Bendras plotas - 47,25 kv. m, kuriame patogiai išdėstyta virtuvė, erdvi svetainė, miegamasis, vonios kambarys ir balkonas.
  • PARDUODAMAS 3K BUTAS V.KUDIRKOS G. Parduodamas jaukus 3 kambarių butas naujos statybos projekte "Saulės sonata". Butas šviesus ir jaukus puikiai tinkantis tiek poilsiui, tiek nuolatiniam gyvenimui, prestižiniame naujos statybos projekte "Saulės sonata".

Parduodamos komercinės patalpos su kavine pačioje Druskininkų širdyje - pagrindinėje M.K. Čiurlionio gatvėje.

Parduodamas namų valdos paskirties žemės sklypas Druskininkų miesto pakraštyje, adresu Pylimo g. 66.

Parduodamas 14,97 aro namų valdos sklypas Jaskonyse, vos kelios minutės nuo Druskininkų! Puiki vieta jūsų namams ar poilsiui - Jaskonių g. 38A. Sklypas pakeltas, tvarkingas, įrengtas privažiavimas.

Parduodamas gyvenamasis namas gražioje vietoje - Vilkiautinio kaime, Varėnos rajono savivaldybėje. Mokyklos g., Vilkiautinio k., Varėnos r.

Buto iš Airbnb apžvalga, 45 kv.m

Butų Skelbimai Marijampolėje ir Vilkaviškyje

Marijampolėje ir Vilkaviškio rajone taip pat galite rasti įvairių butų:

  • Pilnai Įrengtas 1-2k Butas Marijampolėje Parko g. Marijampolės sav., Marijampolė, Parko g., 34 m², 2 kambariai, 1976 m., 5 / 5 a.
  • Parduodamas naujai suremontuotas butas Jaunimo g. Marijampolės sav., Marijampolė, Jaunimo g., 25.55 m², 1 kambarys, 1967 m., 1 / 5 a.
  • 2 kambarių butas Vilkaviškio r., 41 m², 2 kambariai, 1965 m., 2 / 3 a.
  • 2 kambarių butas Vilkaviškio r., 40.68 m², 2 kambariai, 1959 m., 2 / 3 a.
  • Vilkaviškio r. sav., Kybartai, Kudirkos Naumiesčio g., 40.68 m², 2 kambariai, 2 / 3 a.
  • Vilkaviškio r. sav., 30 m², 1 kambarys, 1970 m., 1 / 5 a.

Žemės Sklypai Lazdijų Rajone

Lazdijų rajone taip pat galima įsigyti žemės sklypų:

  • 156.0 a sklypas Lazdijų r.

Nekilnojamojo Turto Pirkimas

SUPERKAME visą nekilnojamąjį turtą sklypus sodybas butus namus garažus miškus transportą pastatus sandėlius ir t t GALI BŪTI UŽSTATYTI ARBA SU SKOLOMIS!

PERKAME NT - žemės sklypus, butus, sodus, namus, mišką ir kitą nekilnojamąjį turtą.

Perkame namus, butus, sklypus, garažus, miškus. Trakų r. sav.

Perkame nuo 1 a iki 999 a sklypą, Vilniaus r. sav.

Nekilnojamojo Turto Kainos Lazdijų Rajone

Štai keletas pavyzdžių iš Lazdijų rajono:

  • Lazdijų r., 41 000 €, 187 €/m², 219 m², 2 a.
  • Lazdijų r., 265 000 €, 1 559 €/m², 170 m², 2 a.
  • Lazdijų r., 32 000 €, 390 €/m², 82 m², 1 a.
  • Lazdijų r., 20 500 €, 380 €/m², 54 m², 1 a.
  • Lazdijų r., 25 000 €, 309 €/m², 81 m², 1 a.
  • Lazdijų r., 45 900 €, 203 €/m², 226 m², 2 a.
  • Lazdijų r., 29 000 €, 293 €/m², 99 m², 1 a.
  • Lazdijų r., 35 000 €, 402 €/m², 87 m², 1 a.
  • Lazdijų r., 16 000 €, 400 €/m², 40 m², 1 a.
  • Lazdijų r., 2 850 000 €, 4 095 €/m², 696 m², 2 a.
  • Lazdijų r., 40 999 €, 911 €/m², 45 m², null a.

Kiti objektai:

  • Lazdijų r., 153 000 €, 492 €/m², 311 m², 2 a.
  • Lazdijų r., 315 000 €, 1 667 €/m², 189 m², 1 a.

Ši informacija gali būti naudinga tiems, kurie ieško nekilnojamojo turto Lazdijų rajone ir aplinkiniuose regionuose.

Nekilnojamojo turto kainos Lazdijų rajone
Vieta Kaina (€) Kaina už m² (€) Plotas (m²) Plotas (arai)
Lazdijų r. 41 000 187 219 2
Lazdijų r. 265 000 1 559 170 2
Lazdijų r. 32 000 390 82 1
Lazdijų r. 20 500 380 54 1
Lazdijų r. 25 000 309 81 1
Lazdijų r. 45 900 203 226 2
Lazdijų r. 29 000 293 99 1
Lazdijų r. 35 000 402 87 1
Lazdijų r. 16 000 400 40 1
Lazdijų r. 2 850 000 4 095 696 2
Lazdijų r. 40 999 911 45 null
Lazdijų r. 153 000 492 311 2
Lazdijų r. 315 000 1 667 189 1

tags: #namai #butai #lazdijuose