Nekilnojamojo turto rinka Lietuvoje kasmet darosi vis aktyvesnė. Šiame straipsnyje apžvelgsime butų pasiūlą Pagiriuose, atkreipiant dėmesį į svarbiausius aspektus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis būstą, kainas, nuomos galimybes ir investicijas.

Nekilnojamojo turto klasifikacija
Nekilnojamas turtas gali būti skirstomas į dvi dideles kategorijas: gyvenamąjį ir komercinį. Gyvenamasis nekilnojamas turtas apima butus, individualius gyvenamuosius namus, sodybas, kotedžus, vasarnamius ir t.t. Komercinis turtas savo ruoštu yra dviejų rūšių - turtas, duodantis pelną, ir turtas, sudarantis sąlygas gamybinei veiklai, pavyzdžiui, sklypai ir patalpos.
Be to, gyvenamasis ir komercinis nekilnojamas turtas gali būti skirstomas į ekonominę, vidutinę ir prestižinę klases.
Nekilnojamojo turto rinkos aktyvumas
Štai 2016 m., remiantis Registrų centro duomenimis, pirkimo-pardavimo sandoriais įsigytų butų skaičius, lyginant su 2015 m., šoktelėjo daugiau nei 13 proc., individualių namų - beveik 7 proc., žemės sklypų - arti 9 proc. Akivaizdu, kad lietuviai priprato prie naujos valiutos - euro - ir elgiasi vis drąsiau. Tai lemia ir tai, kad vis daugiau kapitalo keliauja būtent į nekilnojamojo turto sektorių.
Butų rinkos aktyvumas sostinėje 2016 m. buvo labai didelis. Čia, anot Registrų centro, pernai įsigytas butų skaičius sudarė daugiau nei 11 tūkst.
Būsto rinka gerokai aktyvesnė nei 2015 m. buvo ir kituose miestuose. Antai Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Neringoje nekilnojamo turto sandorių daugėjo maždaug dešimtadaliu: 2016 m. buvo pasiūlyta daugiau butų nei 2015 m. Kaip bebūtų, didžiausia nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sandorių koncentracija - Lietuvos sostinėje Vilniuje.
Nekilnojamojo turto paieška
Nekilnojamojo turto paieška Capital.lt skelbimuose - paprasta. Paieškoje jūs galite nurodyti veiksmą (pirkti/nuomoti), savivaldybę ar miestą, jei reikia - mikrorajoną, nekilnojamojo turto tipą (butas, namas, sklypas, kotedžas, sodyba, garažas), kambarių skaičių, kainą (nuo-iki).
Galite rinktis ir detalesnę paiešką, kur yra galimybė nurodyti gatvę, įrengimą (visa apdaila, suremontuotas, dalinė apdaila, tvarkingas, remontuotinas, kita), pastato statybos metus, aukštą, aukštų skaičių.
Visus Capital.lt skelbimus galite peržiūrėti žemėlapyje, matyti, kurie yra naujausi, juos išsisaugoti ir pan. Atvėrę nekilnojamojo turto skelbimą pamatysite objekto brokerį - jei parduodamas ar nuomojamas turtas jus sudomino, norite pasitarti dėl kainos, čia pat brokeriui galite parašyti žinutę. Tokiu atveju brokeris, nekilnojamojo turto ekspertas, su jumis operatyviai susisieks.
Vilniaus r. sav. siūlomi įvairūs 2-4 kambarių butai Pagiriuose (Pagirių sen.). Taip pat galima rasti sklypų ir patalpų Vaidotų pramonės zonoje. Yra galimybė nuomotis gamybos-sandėliavimo patalpas su galimybe įsirengti pagal savo poreikius.
Investavimo galimybės
Šiandien galite investuoti į Kvartalą "Saulės Kalva" Klaipėdoje su 10%-12% metinėmis palūkanomis. Užtikrintumo priemonė - nekilnojamojo turto įkeitimas.
Investicijos į "Saulės Kalvą"
| Rodiklis | Reikšmė |
|---|---|
| Surinkta | 100 000 € |
| Tikslas | 100 000 € |
| Metinės palūkanos | 10% - 12% |
| Investuotojai | 13 |
| LTV | 35% |
| Rizikos grupė | A- |
| Mėnesiai | 6 |
| Užtikrintumo priemonė | Nekilnojamojo turto įkeitimas |
Nauji projektai
Siūlomi naujos statybos A+ klasės namai su daline apdaila Moderniame slėnyje. Taip pat projektas „Slėnio apartamentai“ siūlo šviesius, erdvius 3-4 kambarių butus su funkcionaliu išplanavimu.
Kiti projektai: Salve Aguonų gatvėje ir Svajonių slėnis Garliavoje.

Agentūros paslaugos
Nekilnojamo turto agentūra - Capital yra pasirengusi padėti išsirinkti patį geriausią, būsto nuomos ar jo pirkimo variantą. Atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius, mes siūlome labai platų nekilnojamo turto asortimentą, kurį bus lengviau išsirinkti padedant profesionaliems, supratingiems bei savo darbą puikiai išmanantiems brokeriams.
Butų nuoma Pagiriuose
Šiame straipsnyje apžvelgiamos butų kainos Trakų ir Vilniaus rajonuose, daugiausia dėmesio skiriant Pagiriams ir aplinkinėms vietovėms. Aptarsime tiek nuomos, tiek pardavimo kainas, taip pat komercinių patalpų nuomos galimybes.
Pagiriuose galima rasti įvairių butų nuomos pasiūlymų. Štai keletas pavyzdžių:
- 2 kambarių butas Kaštonų g. - 400 €/mėn.
- 2 kambarių butas Kaštonų g.
- 3 kambarių butas Šiltnamių g.
- 2 kambarių butas Rožių g.
- 4 kambarių butas Šiltnamių g. 79.21 m², 1976 m. statybos, 5/5 aukšte.
Šie pasiūlymai rodo, kad 2-3 kambarių buto nuoma Pagiriuose gali kainuoti nuo 400 eurų per mėnesį. Tikslios kainos priklauso nuo buto dydžio, būklės ir vietos.
Komercinių patalpų nuoma Vaidotuose (Pagirių sen.)
Vaidotuose, kurie priklauso Pagirių seniūnijai, siūlomos gamybinės-sandėliavimo patalpos nuomai. Štai pagrindiniai duomenys:
- Paskirtis: Gamybos - sandėliavimo patalpos
- Plotas: 450 kv. m
- Aukštų skaičius: 2/2
- Kaina: 1350 € (3 €/kv. m)
Patalpų ypatybės:
- Patalpos yra antrame pastato aukšte, suskirstytos į daug erdvių, kurias galima jungti.
- Atskiras įėjimas į patalpas.
- Aukštos lubos bei sumontuoti plastikiniai langai.
- Visos reikalingos vietinės (Vaidotų) komunikacijos.
- Automobilio parkavimo aikštelė teritorijoje šalia pastato.
- Saugoma teritorija.
- Pastatas šliejasi netoliese strateginio kelio Minskas-Vilnius ir vietinės Vaidotų geležinkelio stoties!
- Galimas įsirengimas pagal savo poreikius nuomos sąskaita.
- Šviesios ir šiltos.
- Parkingas šalia pastato erdvi parkavimo zona.
- Elektros galingumas 400 kw ir esant poreikiui yra dar 208 kw rezervo.
- Vanduo ir kanalizacija - miesto.
- Šildymas: Patalpos šildomos vietine - dujų katiline.
- Pastatas apšiltintas 10 cm vata.
- Aukštos 5-6 metrų lubos.
- Iki Vilniaus miesto centro 15 km, iki Vilniaus oro uosto 6 km, iki Vaidotų geležinkelio stoties 2 km.
- GALIMA NUOMOTI IR DALIMIS!
Patalpos lengvai randamos, iki patalpų patogu privažiuoti sunkiasvoriu transportu. Toje pačioje teritorijoje yra BORGA ir MILTELINIS DAŽYMAS.
Svarbu: Visi įrengimo darbai yra kompensuojami iš nuomos mokesčių!
Ši informacija gali būti naudinga įmonėms, ieškančioms patalpų gamybai ar sandėliavimui Vilniaus rajone.
Butų pardavimas Vilniaus rajone
Vilniaus rajone galima rasti įvairių butų pardavimo pasiūlymų. Štai keletas pavyzdžių:
| Kaina | Kaina už m² | Plotas | Kambarių skaičius | Aukštas |
|---|---|---|---|---|
| 109 900 € | 2 389 €/m² | 46 m² | 2 | 5/5 |
| 99 000 € | 1 571 €/m² | 63 m² | 3 | 2/2 |
| 105 000 € | 1 721 €/m² | 61 m² | 3 | 2/5 |
| 80 000 € | 1 633 €/m² | 49 m² | 2 | 2/2 |
| 280 000 € | 2 917 €/m² | 96 m² | 4 | 1/1 |
Šie duomenys rodo, kad butų kainos Vilniaus rajone svyruoja priklausomai nuo ploto, kambarių skaičiaus ir kitų faktorių. Būtina atidžiai įvertinti kiekvieną pasiūlymą, atsižvelgiant į individualius poreikius ir galimybes.
Pirkėjai gali rinktis iš plataus spektro butų: naujos statybos su daline arba pilna apdaila, senos statybos suremontuoti ir tvarkingi butai. Buto pardavimas ir buto pirkimas gali užtrukti nuo 1 iki 6 mėnesių.
Taip pat, galite rasti butų miesto centre, miegamuosiuose rajonuose, mikrorajonuose, užmiestyje. Parduodami butai pagal kainą skirstomi į: ekonominis, pigus butas, vidutinės klasės butas, prabangus, prestižinis butas.
CAPITAL - pirmaujanti nekilnojamo turto agentūra Lietuvoje
CAPITAL - tai nekilnojamo turto agentūra, vienijanti patyrusius ir savo darbą puikiai išmanančius brokerius. Čia kiekvienas klientas sulaukia profesionalios pagalbos ieškant optimaliausio būsto pirkimo ar nuomos varianto.
Nesvarbu, ar ieškote naujos statybos buto, jaukaus namo, kotedžo, sodybos, vasarnamio, garažo ar sklypo, CAPITAL brokeriai pasirūpins, kad paieškos būtų sklandžios, o sprendimas atitiktų tiek Jūsų poreikius, tiek finansines galimybes. Jei svarstote apie savo turto pardavimą, mūsų specialistai padės įvertinti objekto rinkos vertę, parengs patrauklų skelbimą, pasirūpins reklama įvairiuose kanaluose ir pritrauks potencialius pirkėjus, kad pardavimo procesas būtų greitas ir saugus.
Kaštonų g. Pagirių k. Vilniaus r. sav. Vilniaus r. sav., Pagirių sen., Pagirių k., Kaštonų g. PARDUODAMAS , JAUKUS IR ŠVIESUS 2 k. Butas yra šiuolaikiškas įrengtas.