Šiame straipsnyje pateikiamas išsamus sąrašas nekilnojamojo turto objektų, kurie yra parduodami Zarasų savivaldybėje ir kituose Lietuvos regionuose. Sąrašas apima įvairių tipų turtą: butus, namus, žemės sklypus, garažus ir kitus statinius.

Zarasų rajono vieta Lietuvos žemėlapyje
Parduodamo Turto Sąrašas
Sausio 30 d.
- Žemės sklypas su pastatu, Klaipėdos pl.
- Žemės sklypas su gyvenamuoju namu, ūkiniais pastatais ir kiemo statiniais, Aušros g. 18, Švėkšnos mstl., Šilutės r.
Sausio 25 d.
- 2 kambarių butas, Kovo 11-osios g.
- Sandėlis, Rudaminos g. 11, Skaidiškių k., Vilniaus r.
- Pastatai su žemės sklypo dalimi, Ragainės g.
- 2 kambarių butas, Raudondvario pl.
- 2 kambarių butas, Draugystės g.
- 1 kambario butas, Stoties g.
- 1/2 buto su dalimi ūkinio pastato, Liepų g. 27 - 11, Aukštųjų Kaplių k., Kėdainių r.
- Klojimas su teise į žemės sklypo nuomą, Lauko g. 2, Aknystų k., Anykščių r.
- Dalis gyvenamojo namo su statiniais, Stoties g. 9, Pilviškiai, Vilkaviškio r.
Sausio 23 d.
- Gyvenamasis namas su pagalbinio ūkio pastatais ir žemės sklypu, Dragonių g. 52, Panevėžio r.
- Pagalbinio ūkio patalpa, Širvintų g.
- 3 kambarių butas su rūsiu, Vytauto g. 42 - 3, Simnas, Alytaus r.
- Dalis gyvenamojo namo su dalimis žemės sklypo, Ragainės g.
- 1 kambario butas, P. Lukšio g.
Sausio 18 d.
- Garažas (boksas) su žemės sklypo dalimi, Tilto g.
- Mokykla, dujinė katilinė su žemės sklypu, Papartynės g. 1, Katinų k., Panevėžio r.
- Žemės sklypas su gyvenamuoju namu, garažu, ūkio pastatais ir kiemo statiniais, Tuščių k. 1, Tauragės r.
- Namų valda, Inkaklių k., Šilutės r.
- Dalis 2 kambarių buto, Žiburio g.
- Bendrabučio kambarys, Kalniečių g.
- Dalis gyvenamojo namo su dalimi pagalbinio ūkio pastatų, Kastinio g. 80A, Marcinkonių k., Varėnos r.
- 1 kambario butas su bendro naudojimo patalpomis, Vingio g.
- 1 kambario butas su bendro naudojimo patalpomis, Gegužių g.
- 2 kambarių butas su ūkio patalpa, Kajaciškės k. 10 - 2, Kazlų Rūdos r.
- 2 bendrabučio tipo butai, Ventos g. 75A - 318, 319, Kuršėnai, Šiaulių r.
- 2 kambarių butas su bendro naudojimo patalpomis, Stiklo g.
- Dalis namų valdos, Gedimino g.
- 1 kambario butas su bendro naudojimo patalpomis, Nemuno g.
- 2 kambarių butas, Draugystės g.
- 1 kambario butas su bendro naudojimo patalpomis, J. Basanavičiaus g.
- 1 kambarys su bendro naudojimo patalpomis, V. Mačernio g.
- Dalis namų valdos, Pievų g. 2B, Pelkelės k., Akmenės r.
- Areštinės pastatas su žemės sklypu, Pramonės g.
- Bendrabučiai ir mokykla su žemės sklypo nuoma, Vepriai, Ukmergės r.
- 1 kambario butas, Kalvarijų g.
- Buto dalis, Savanorių pr.
- Gyvenamasis namas su žemės sklypu ir pagalbinio ūkio pastatais, J. Janonio g. 36, Tirkšliai, Mažeikių r.
- Statinių kompleksas su žemės sklypu, Vepriai, Ukmergės r.
- 2 kambarių butas su dalimi žemės sklypo, Tauragės g.
- Požeminiai suskystintų dujų rezervuarai ir dujų tinklai, Rodūnios kel.
- 2 kambarių butas, Žemaitijos g.
- Garažas, Sodžiaus g. 47B - 8, Neravų k., Druskininkų r.
- Dalis gyvenamojo namo su dalimi kiemo statinių, Taikos g. 8, Laukuva, Šilalės r.
Sausio 11 d.
- Garažas su žemės sklypo dalimi, Žemaitės g. 64A, Gargždai, Klaipėdos r.
- Kambarys su bendro naudojimo patalpomis, Partizanų g.
- 2 kambarių butas, Piliakalnio g.
- Dalis gyvenamojo namo, kiemo statinių, ūkinio pastato ir kt., Striogos g. 4B, Padustėlio k., Zarasų r.
- Garažo boksas, Vyšnių g.
- 2 kambarių butas su ūkinio pastato dalimi, Geležinkelio g.
- Ūkinis pastatas, S. Dariaus ir S. Girėno g.
Sausio 10 d.
- Administraciniai pastatai su žemės sklypu, Ugniagesių g.
- Pastatai su kiemo statiniais ir dalimi žemės sklypo, Veterinarų g. 24, Kiemelių k., Kaišiadorių r.
- Pastatai su žemės sklypu, Elektrinės g. 3, Drūkšinių k., Visagino r.
- 3 kambarių butas su priklausiniais ir dalimi žemės sklypo, Vareikių kel. 7 - 2, Vareikių k., Jonavos r.
- Pastatų kompleksas su dalimi žemės sklypo, Sodžiaus g. 1, Kretingsodžio k., Kretingos r.
- Gyvenamojo namo dalis su kiemo statinių dalimis ir dalimi žemės sklypo, Beržų g.
- Dalis 2 kambarių buto, Draugystės g.
- 2 kambarių butas, Kauno g. 12 - 14, Ežerėlis, Kauno r.
- Dalis 2 kambarių buto, R. Kalantos g.
- Sodo pastato dalis su šiltnamio ir kiemo statinių dalimis, Skersinės g.
- 2 kambarių butas su dalimi priklausinio, Salduvės g. 40 - 2, Kairių mstl., Šiaulių r.
- 1 kambario butas, Ruklio g. 10 - 222, Rukla, Jonavos r.
- 4,28 kv. m negyvenamosios patalpos - kirpyklos, Žemynos g.
- 1 kambario butas, Ruklio g. 10 - 513, Rukla, Jonavos r.
- 2 kambarių butas, Darželio g. 6 - 23, Narteikių k., Pasvalio r.
- 2 kambarių butas su dalimi žemės sklypo, Biržų g.
- Dalis 2 kambarių buto, Spindulio g. 11 - 4, Vaitiekūnų k., Radviliškio r.
- 2 kambarių butas, Jaunimo g. 16A - 1, Gruzdžiai, Šiaulių r.
Sausio 5 d.
- Pastatas su žemės sklypu, J. Basanavičiaus g.
- Žemės sklypas su gyvenamuoju namu, pagalbinio ūkio pastatais ir kiemo statiniais, Kalesninkų kel. 24, Skraičionių k., Alytaus r.
- 3 kambarių butas, Bausko g. 1 - 3, Venta, Akmenės r.
- Garažo boksas su dalimi žemės sklypo, Pievų g.
- Dalis namų valdos, Panevėžio g. 18, Šeduva, Radviliškio r.
- Dalis gyvenamojo namo su priklausiniais, Mokyklos g.
- Dalis namų valdos, Sodų g. 2, Krekenava, Panevėžio r.
- Dalis gyvenamojo namo ir ūkinio pastato, Skuodo g. 12, Barstyčių mstl., Skuodo r.
Nekilnojamasis turtas Zarasų rajone
Žemiau pateikiamas nekilnojamojo turto sąrašas Zarasų rajone, su kainomis ir plotais:
| Adresas | Tipas | Kaina | Kaina už m² | Plotas | Aukštas |
|---|---|---|---|---|---|
| Zarasų r. sav., Didžiadvario k. Emilijos Pliaterytės g. | Namas | 119 000 € | 1 506 €/m² | 79 m² | 1 a. |
| Zarasų r. sav., Daneikių k. Ramybės g. | Namas | 277 m² | 2 a. | ||
| Zarasų r. sav. Kamariškių k. | Namas | 30 000 € | 197 €/m² | 152 m² | 1 a. |
| Zarasų r. sav. Zirnajų k. | Namas | 15 970 € | 238 €/m² | 67 m² | 1 a. |
| Zarasų r. sav., Šukiškių k. Ežerėnų g. | Namas | 114.65 m² | 2 a. | ||
| Zarasų r. sav., Biržūnų k. Pušyno g. | Namas | 150 000 € | 1 250 €/m² | 120 m² | 2 a. |
| Zarasų r. sav. Gudėniškės k. | Namas | 195 000 € | 1 354 €/m² | 144 m² | 2 a. |
| Zarasų r. sav., Dusetų m. A. Vienažindžio g. | Namas | 65 m² | 2 a. | ||
| Zarasų r. sav., Ditkūnų k. Vidurio g. | Namas | 22 970 € | 284 €/m² | 81 m² | 1 a. |
| Zarasų r. sav. Novinkų k. | Namas | 34 000 € | 395 €/m² | 86 m² | 1 a. |
| Zarasų r. sav. Narkyčių k. | Namas | 59 900 € | 1 015 €/m² | 59 m² | 2 a. |
| Zarasų r. sav., Dulių k. Sodų g. | Namas | 58 700 € | 611 €/m² | 96 m² | 1 a. |
| Zarasų r. sav., Petrūniškio k. Salako g. | Namas | 75 m² | 1 a. | ||
| Zarasų r. sav., Turmanto mstl. Zarasų g. | Namas | 79 000 € | 1 975 €/m² | 40 m² | 2 a. |
| Zarasų r. sav., Šniukštų k. Kaštonų g. | Namas | 55 000 € | 458 €/m² | 120 m² | 2 a. |
| Zarasų r. sav. Gulbinės vs. | Namas | 56 700 € | 454 €/m² | 125 m² | 1 a. |
| Zarasų r. sav., Ditkūnų k. Ežero g. | Namas | 37 900 € | 173 €/m² | 219 m² | 1 a. |
| Zarasų r. sav. Ignalinos k. | Namas | 139 000 € | 531 €/m² | 262 m² | 3 a. |
| Zarasų r. sav., Kiečių k. Stelmužės kel. | Namas | ||||
| Zarasų r. sav., Salako mstl. Aukštaičių g. | Namas | ||||
| Zarasų r. sav., Dusetų m. A. Vienažindžio g. | Namas | ||||
| Zarasų m. | Namas | ||||
| Dusetų m. | Namas | ||||
| Liaudiškių k. | Namas | ||||
| Smalvų k. | Namas | ||||
| Salako mstl. | Namas | ||||
| Biržūnų k. | Namas | ||||
| Nadūnų k. | Namas | ||||
| Ditkūnų k. | Namas | ||||
| Pažiegės k. | Namas | ||||
| Dusetų vs. | Namas |
Šis sąrašas nuolat atnaujinamas, todėl rekomenduojame reguliariai tikrinti informaciją.
Investavimo Idejos: Nekilnojamo Turto Trestai ir Fondai
tags: #zarasu #savivaldybe #parduodamas #turtas