Nekilnojamojo Turto Rinka Kėdainiuose: Apžvalga, Tendencijos ir Kainos

Kėdainiai - vienas seniausių Lietuvos miestų, garsėjantis savo senamiesčiu, mediniais pastatais ir žavingomis alėjomis. Miestas traukia tuos, kurie vertina tiek ramybę, tiek bendruomenišką miestelio atmosferą. Kėdainių miestas ir rajonas pasižymi įvairia nekilnojamojo turto pasiūla, o butų kainos priklauso nuo daugelio faktorių: vietos, ploto, būklės ir statybos metų. Šiame straipsnyje apžvelgsime esamas butų kainų tendencijas Kėdainiuose ir jo apylinkėse, atsižvelgiant į skirtingus butų tipus ir jų ypatybes, namų kainas, žemės sklypų kainas, savivaldybės turto valdymą bei nekilnojamojo turto agentų svarbą.

Kėdainių panorama

Butų Rinka Kėdainiuose

Butas yra viena populiariausių nekilnojamojo turto rūšių. Beje, pirmą kartą įsigyjamas nekilnojamasis turtas dažniausiai ir yra būtent butas. Nuosavas būstas - šiuo atveju butas - lietuviams, kaip rodo apklausos, pirmiausia reiškia geresnę gyvenimo kokybę.

Dviejų Kambarių Butai Kėdainiuose ir Rajone

Dviejų kambarių butai yra populiarus pasirinkimas tarp pirkėjų, ieškančių ekonomiško ir patogaus būsto. Kainos ir pasiūla labai įvairi, priklausomai nuo lokacijos ir būklės.

Štai keletas pavyzdžių:

  • Kėdainių mieste, P. Lukšio gatvėje, parduodamas 2 kambarių butas (54.0 m²). Butas yra strategiškai patogioje vietoje.
  • Kėdainių r. Saviečių k. galima rasti naujai įrengtą 2 kambarių butą (46.37 m²).
  • Langakiuose parduodamas 2 kambarių butas.
  • Akademijoje, J. Kriščiūno g., parduodamas 2 kambarių butas (41.0 m²), statytas 1912 m.
  • Pelėdnagiuose, V. Koncevičiaus g., parduodamas 2 kambarių butas (57 m²), statytas 1893 m.
  • Kėdainių r. sav. parduodamas 2 kambarių butas (42 m²).
  • Taip pat parduodami butai Kėdainių r. sav., Kėdainiai, Šėtos g. (33.31 m²).

Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kainos gali skirtis priklausomai nuo buto būklės, remonto, aukšto ir kitų faktorių.

Trijų Kambarių Butai Kėdainiuose ir Rajone

Trijų kambarių butai dažnai pasirenkami šeimų, kurioms reikia daugiau erdvės. Tokių butų kainos taip pat varijuoja priklausomai nuo vietos ir kitų ypatybių.

Pavyzdžiai:

  • Kėdainių r. sav., Krakės, Smilgos g. parduodamas 3 kambarių butas (59.0 m²).
  • Kėdainių mieste, Smilgos g., galima rasti 3 kambarių butą (80.0 m²).
  • Kėdainių mieste, Rasos g., parduodamas 3 kambarių butas (64.0 m²).
  • Slikiuose, Jagminų g., parduodamas 3 kambarių butas (48.12 m²).
  • Kėdainių mieste, Respublikos g., galima rasti 3 kambarių butą (63.0 m²).
  • Taip pat parduodami butai Kėdainių mieste, Liepų al. (56.0 m² ir 65.0 m²).
  • Kėdainių mieste, Mindaugo g., parduodamas 3 kambarių butas (57 m²).

Kitų Butų Tipų Pasiūla

Kėdainių NT rinkoje galima rasti ir kitų butų tipų, tokių kaip vieno kambario, keturių kambarių ir net penkių kambarių butai. Šių butų kainos ir pasiūla yra mažesnė nei dviejų ir trijų kambarių butų, tačiau jie taip pat gali būti patrauklūs tam tikriems pirkėjams.

Pavyzdžiui:

  • Kėdainių r. sav. galima rasti 1 kambario butą (33 m²).
  • Kėdainių mieste, Chemikų g., parduodamas 4 kambarių butas (78.0 m²).
  • Kėdainių mieste, J. Basanavičiaus g., parduodamas 5 kambarių butas (188.0 m²).

Butų Kainų Pavyzdžiai ir Charakteristikos

Žemiau pateikiama lentelė su konkrečiais butų pavyzdžiais ir jų charakteristikomis Kėdainių mieste ir rajone:

Vieta Kambarių skaičius Plotas (m²) Statybos metai Aukštas
P. Lukšio g., Kėdainiai 2 54.0 1986 4/4
Saviečiai, Kėdainių r. 2 46.37 1971 4/5
Ramybės g., Saviečiai 2 42 1973 1/2
S. Jaugelio Telegos g., Kėdainiai 2 55 1983 5/5
Langakiai, Kėdainių r. 2 4846 1974 1/1
Smilgos g., Krakės 3 59.0 1980 1/2
Gegučių g., Kėdainiai 1 33 1978 4/5

Namų Rinka Kėdainių Rajone

Namų kainos Kėdainių rajone taip pat labai įvairios ir priklauso nuo vietos, ploto, statybos metų bei kitų faktorių. Kainos gali svyruoti nuo 13 000 € už sodo namą iki 250 000 € už didelį namą su dideliu žemės sklypu.

Pavyzdžiai namų kainų:

  • 80 m² namas su 1 a sklypu - 132 000 € (1 650 €/m²)
  • 295 m² namas su 2 a sklypu - 250 000 € (847 €/m²)
  • 176 m² namas su 1 a sklypu - 75 000 € (426 €/m²)
  • 132 m² namas su 2 a sklypu - 55 555 € (421 €/m²)
  • 71 m² namas su 1 a sklypu - 63 000 € (887 €/m²)

Kėdainių rajono žemėlapis

Žemės Sklypų Kainos Kėdainių Rajone

Žemės sklypų kainos Kėdainių rajone priklauso nuo vietos, ploto ir paskirties. Yra sklypų tiek Kėdainių mieste, tiek rajone.

Pavyzdžiai:

  • 5,88 a žemės sklypas Kėdainiuose, Nevėžio g.
  • 9.0 a sklypas Paobelyje, Lauko g.
  • 18.0 a sklypas Sirutiškyje, Žemaičių g.
  • 9.0 a sklypas Kėdainiuose, Josvainių g.

Nekilnojamojo Turto Agentų Svarba

Nekilnojamojo turto sandoriai yra reikšmingi finansiniai sprendimai, reikalaujantys kruopštumo ir profesionalumo. Retas nekilnojamojo turto savininkas turi pakankamai patirties parduodant ar nuomojant būstą, nustatant jo kainą ar ieškant potencialių pirkėjų/nuomininkų. Nekilnojamojo turto agentas gali padėti visuose šiuose etapuose, suteikdamas profesionalias paslaugas ir užtikrindamas sėkmingą sandorį.

Kodėl Verta Kreiptis Į Nekilnojamojo Turto Agentą?

Nekilnojamojo turto agentas gali padėti visuose etapuose, suteikdamas profesionalias paslaugas ir užtikrindamas sėkmingą sandorį. Nekilnojamojo turto brokerio atsakomybė yra didelė, nes nuo jo profesionalumo priklauso sėkmingas sandoris. Vienas svarbiausių aspektų parduodant būstą - teisingas kainos nustatymas.

Kaip Pasirinkti Nekilnojamojo Turto Brokerį Kėdainiuose?

Renkantis nekilnojamojo turto brokerį Kėdainiuose, svarbu atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

  • Patirtis ir kvalifikacija.
  • Specializacija.
  • Atsiliepimai ir rekomendacijos.
  • Komunikabilumas ir pasitikėjimas.
  • Žinios apie vietinę rinką.