Švenčionių rajonas, garsėjantis savo gamtos grožiu ir ramybe, traukia ne tik poilsiautojus, bet ir tuos, kurie ieško patogaus būsto ar investicijų į nekilnojamąjį turtą. Šiame straipsnyje apžvelgsime Švenčionių rajono nekilnojamojo turto rinką, kainas ir kitus svarbius aspektus.

Švenčionių rajono žemėlapis
Žemės Sklypai Švenčionių Rajone
Švenčionių rajone galima rasti įvairių dydžių ir paskirties žemės sklypų. Parduodami tiek žemės ūkio paskirties, tiek namų valdos sklypai. Štai keletas pavyzdžių:
- 3.50 ha žemės ūkio paskirties žemės sklypas Švenčionių r., Švenčionėlių sen., Senos Pašaminės k.
- 7100 a sklypas Švenčionių r., Adutiškis, Stoties g.
- 71 a sklypas Švenčionių r.
- 272.0 a sklypas Švenčionių r.
- 91.42 a sklypas Švenčionių r.
- 1757.0 a sklypas Švenčionių r.
- Sklypas prie Meros upės Švenčionių r.
- Parduodamas ž. ū. p. žemės sklypas 4 ha Švenčionių r. sav.
Sklypai dažnai pasižymi vaizdingomis vietovėmis, netoli miškų ar vandens telkinių. Pavyzdžiui, sklypas Sariai, Paupio g. yra 200 m nuo Žeimenos upės.
Gyvenamasis Turtas: Namai ir Butai
Rajone galima rasti įvairių gyvenamųjų būstų - nuo senų sodybų iki modernių namų ir butų. Štai keletas pavyzdžių:
- Namas Švenčionių r., 67 m², 72 a, pastatytas 1965 m.
- Namas Švenčionių r., 87 m², 500 a, pastatytas 1926 m.
- Parduodamas gyvenamasis namas Trečiūnų k., Švenčionių r.
- 2-jų kamb. butas Švenčionių r. sav., Pabradė, Vilniaus g. 52.14 m², pastatytas 1940 m., 1 / 2 a.
- Butas Švenčionių r. sav., Švenčionys, Miško g., 49 m², 2 kamb., pastatytas 2000 m., 1 / 1 a.
- Butas Švenčionių r. sav., Kaltanėnai, Švenčionėlių g., 52 m², 12 a, pastatytas 1940 m.
- Butas Švenčionių r. sav., Švenčionys, Miško g., 35 m², 1 kamb., nuomos kaina 200 €/mėn., 1 / 1 a.
- Namas Švenčionių r. sav., Pabradė, Vilniaus g., 60.0 m², 6.31 a, pastatytas 1952 m.
Taip pat galima rasti ir prabangesnių namų:
- Namas Švenčionių r., 160 m², 2 a, kaina 445 000 €.
- Namas Švenčionių r., 174 m², 2 a, kaina 109 999 €.
- Namas Švenčionių r., 745 m², 2 a, kaina 890 000 €.
- Namas Švenčionių r., 767 m², 1 a, kaina 299 000 €.
Kainos
Nekilnojamojo turto kainos Švenčionių rajone labai įvairios ir priklauso nuo vietos, ploto, būklės ir kitų faktorių. Štai keletas kainų pavyzdžių:
- Namas Švenčionių r., 111 m², kaina 39 000 €.
- Namas Švenčionių r., 101 m², 2 a, kaina 59 000 €.
- Namas Švenčionių r., 31 m², 1 a, kaina 22 100 €.
- Namas Švenčionių r., 68 m², 2 a, kaina 49 000 €.
- Namas Švenčionių r., 80 m², 2 a, kaina 109 000 €.
- Namas Švenčionių r., 90 m², 2 a, kaina 40 000 €.
- Namas Švenčionių r., 118 m², 2 a, kaina 119 900 €.
Vidutinė kaina už kvadratinį metrą taip pat skiriasi priklausomai nuo objekto. Pavyzdžiui, namo Švenčionių r., 160 m², kaina yra 445 000 €, tai yra 2 781 €/m².
Žemiau pateikiama lentelė su kainų pavyzdžiais:
| Objektas | Plotas (m²) | Kaina (€) | Kaina už m² (€) |
|---|---|---|---|
| Namas | 111 | 39 000 | 351 |
| Namas | 174 | 109 999 | 632 |
| Namas | 101 | 59 000 | 584 |
| Namas | 31 | 22 100 | 713 |
| Namas | 68 | 49 000 | 721 |
| Namas | 80 | 109 000 | 1 363 |
| Namas | 90 | 40 000 | 444 |
| Namas | 118 | 119 900 | 1 016 |
| Namas | 160 | 445 000 | 2 781 |
| Namas | 745 | 890 000 | 1 195 |
| Namas | 767 | 299 000 | 390 |
Taip pat Švenčionių rajone galima rasti patalpų komercinei veiklai:
- Patalpos Švenčionių r. sav., Švenčionys, Lentupio g., 210.0 m²
- Patalpos Švenčionių r. sav. 5 m²
Atsižvelgiant į kainų įvairovę, Švenčionių rajonas gali būti patrauklus tiek ieškantiems ekonomiško būsto, tiek investuotojams, norintiems įsigyti didesnės vertės turtą.

Švenčionėlių bažnyčia
tags: #svencioniu #savivaldybe #turto