Aleksotas - patraukli Kauno miesto dalis, kurioje galima rasti įvairių tipų nekilnojamojo turto. Jei ieškote būsto ar komercinių patalpų šiame rajone, svarbu žinoti, kur ieškoti ir į ką atkreipti dėmesį.
Norėdami rasti parduodamą nekilnojamąjį turtą Aleksote, pasirinkite skelbimų tipą: butai, namai, patalpos, sklypai. Atsiradusiame sąraše rasite įvairių tipų nekilnojamojo turto skelbimus Aleksote - tiek parduodamus brokerių, nekilnojamojo turto agentūrų, tiek be tarpininkų.
Kurgyvenu.lt - geriausias būdas rasti parduodamą pigų, nebrangų nekilnojamąjį turtą, ypač todėl, jog kartu galite įvertinti nekilnojamojo turto vertę pagal mūsų pateikiamus duomenis apie šildymo kainas, atstumus, rinkos vertę ir kt.
Aleksote galite rasti įvairių nekilnojamojo turto objektų šiose gatvėse:
- Gintariškių g.
Taip pat Aleksote populiaru ieškoti šių tipų būstų:
Pavyzdžiui, galite rasti skelbimus apie:
- 4 kamb. butas Kaunas, Aleksotas, Akacijų g.
- Namas Kaunas, Aleksotas, Alšėngirės g. (84.13 m², 2.50 a, 2024 m.)
- Sklypas Kaunas, Aleksotas, Kalkinės g. (69.0 m², 9.68 a, 1939 m.)
- 1 kamb. nuoma Kaunas, Aleksotas, Balių g.
Taip pat galite rasti patalpų Kaunas, Aleksotas, Kalvarijos g. ar Kaunas, Aleksotas, Veiverių g.
Nekilnojamojo turto agentūros
CAPITAL - pirmaujanti nekilnojamojo turto agentūra Lietuvoje. CAPITAL - tai nekilnojamojo turto agentūra, vienijanti patyrusius ir savo darbą puikiai išmanančius brokerius. Čia kiekvienas klientas sulaukia profesionalios pagalbos ieškant optimaliausio būsto pirkimo ar nuomos varianto.
Nesvarbu, ar ieškote naujos statybos buto, jaukaus namo, kotedžo, sodybos, vasarnamio, garažo ar sklypo, CAPITAL brokeriai pasirūpins, kad paieškos būtų sklandžios, o sprendimas atitiktų tiek Jūsų poreikius, tiek finansines galimybes. Jei svarstote apie savo turto pardavimą, mūsų specialistai padės įvertinti objekto rinkos vertę, parengs patrauklų skelbimą, pasirūpins reklama įvairiuose kanaluose ir pritrauks potencialius pirkėjus, kad pardavimo procesas būtų greitas ir saugus.... todėl būstą išsirinkti patogu.
Kaip išsirinkti tinkamą nekilnojamojo turto agentą | Tinkamo brokerio paieška ne biržoje parduodamiems objektams 🏠
Patarimai renkantis namą
Ruošiatės pirkti namą? Jau 14 metų dirbame su daugiau nei 100 vystytojų. architektų ir potencialių pirkėjų poreikio įgyvendinimui.
Namo vieta. Kai perkami namai labai svarbu išsirinkti tinkamą vietą. tarp daugiabučių ar atokesnėse vietose.
Namo dydis. Vieno aukšto namai iki 80 kv. m. besiplečiančiose miesto ir priemiesčio kvartaluose. kv. m iki 80 kv. m. Namai iki 60 kv. m. nenorinčioms didelio ūkio, bet prioritetą teikiant leisti vasaras terasose. namai kurių plotas siekia nuo 100 -140 kv. m. susisiekimas.
Namo konstrukcija. Priežastis labai paprasta - modulinis namas iki 80 kv. m. nebrangiai. mediena arba sparčiai populiarėjančios skalūno plokštės.
Namo kaina. Moduliniai namai pozicionuojami kaip pigūs namai statybos kaštų prasme. pati konstrukcija nėra sudėtinga. Ar gali modulinis namas būti prabangus? naudojama mediena apdailai, natūralus akmuo ar net marmuras. esantys sklypai yra brangesni, todėl kyla ir namo kaina), kiemo įrengimą.
Rinkdamiesi namą atminkite, kad visada reikia žiūrėti į ateitį. Esate jauna šeima? planuojate turėti keletą vaikų?
Pavyzdžiai parduodamų namų Aleksote:
| Plotas | Žemės sklypas | Kaina | Kaina už m² |
|---|---|---|---|
| 50 m² | 1 a. | 210 325 € | 2 504 €/m² |
| 84 m² | 2 a. | 250 000 € | 2 976 €/m² |
| 84 m² | 2 a. | 78 000 € | 1 130 €/m² |
| 69 m² | 1 a. | - | - |
| 281 m² | 2 a. | 199 000 € | 2 095 €/m² |
| 95 m² | 2 a. | 45 000 € | 529 €/m² |
| 85 m² | 2 a. | 150 000 € | 955 €/m² |
| 157 m² | 2 a. | - | - |
Linkime sėkmingų paieškų!

tags: #parduodamas #nekilnojamas #turtas #aleksote