Nekilnojamas turtas Švenčionių rajone: apžvalga ir galimybės

Švenčionių rajonas, garsėjantis savo gamtos grožiu ir ramybe, traukia pirkėjus, ieškančius nekilnojamojo turto. Rajone galima rasti įvairių objektų - nuo jaukių butų iki erdvių sodybų ir žemės sklypų. Šiame straipsnyje apžvelgsime nekilnojamojo turto pasiūlą Švenčionių rajone, įskaitant namus, sodybas, butus ir sklypus, atkreipiant dėmesį į kainas, vietoves ir kitas svarbias ypatybes.

Namai Švenčionių rajone

Švenčionių rajone galima rasti įvairių namų - nuo senų, autentiškų pastatų iki naujos statybos namų su moderniais patogumais. Namai dažniausiai įsikūrę ramioje aplinkoje, toliau nuo miesto šurmulio. Štai keletas pavyzdžių:

  • Švenčionių r. sav., Pabradė, Keisūnų g. - 111 m², 9 a sklypas, pastatytas 1957 m.
  • Švenčionių r. sav., Pabradė, A. Mickevičiaus g. - 151.19 m², pastatytas 1940 m.
  • Švenčionių r. sav., Adutiškis, Postavų g. - 87 m², 116 a sklypas, pastatytas 1965 m.
  • Švenčionių r. sav., Cirkliškis, Aukštaičių g. - 85 m², 24 a sklypas, pastatytas 1986 m.
  • Švenčionių r. sav., Švenčionys, Sodų g. - 74 m², 16 a sklypas, pastatytas 1960 m.
  • Švenčionių r. sav., Švenčionėliai, Liepų g. - 113 m², 6 a sklypas, pastatytas 1971 m.
  • Švenčionių r. sav., Pušalota, Vieversių g. - 110.0 m², 12.0 a sklypas, pastatytas 2023 m.

Taip pat parduodamas namas su ūkiniu pastatu ir sklypu Švenčionių r., Cirkliškio k.

Namo kainos

Namo kainos Švenčionių rajone priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip plotas, sklypo dydis, būklė ir vieta. Štai keletas pavyzdžių:

  • Švenčionių r., Pabradė - 45 000 €, 405 €/m², 111 m²
  • Švenčionių r., Pabradė, A. Mickevičiaus g. - 65 000 €, 430 €/m², 151 m²
  • Švenčionių r. - 40 000 €, 444 €/m², 90 m²
  • Švenčionių r. - 41 500 €, 619 €/m², 67 m²
  • Švenčionių r. - 55 000 €, 809 €/m², 68 m²
  • Švenčionių r. - 119 000 €, 567 €/m², 210 m²
  • Švenčionių r. - 109 000 €, 1 363 €/m², 80 m²
  • Švenčionių r. - 159 000 €, 2 022 €/m², 78.65 m²
  • Švenčionių r. - 445 000 €, 2 781 €/m², 160 m²

Sodybos Švenčionių rajone

Švenčionių rajonas puikiai tinka tiems, kurie ieško sodybos ramiam poilsiui ar nuolatiniam gyvenimui gamtoje. Sodybos dažnai turi didelius žemės sklypus, kurie suteikia galimybę ūkininkauti ar tiesiog mėgautis gamtos teikiamais malonumais.

  • Sodyba Švenčionių r. sav., Rakšteliai, Sodų g.
  • Sodyba Švenčionių raj.Kackonių km,Adutiškio g.8.
  • Sodyba Švenčionių r. - 80 m², 150 a sklypas, pastatyta 2022 m.

Parduodamas mūrinis sodo namas Švenčionių rajone, Statkuškės kaime, Švenčionėlių pakraštyje.

Butai Švenčionių rajone

Švenčionių rajone galima rasti ir butų, ypač didesniuose miesteliuose, tokiuose kaip Švenčionys ir Pabradė. Butai gali būti patogus pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi arčiau miesto patogumų.

  • 3 kamb. butas Švenčionių r. sav. - 69 m², 3 kambariai, 3/5 aukštas, pastatytas 1987 m.
  • 1 kamb. butas Švenčionių r. sav., Švenčionys, Taikos g. - 32 m², centrinis šildymas, 1/5 aukštas, nuomos kaina 200 €/mėn.

Žemės sklypai Švenčionių rajone

Švenčionių rajonas taip pat siūlo įvairių dydžių žemės sklypų, tinkančių tiek individualiai statybai, tiek žemės ūkio veiklai. Sklypai dažnai įsikūrę vaizdingose vietovėse, šalia ežerų ar miškų.

  • 1.67 a sklypas Švenčionių r.
  • 95 a sklypas Švenčionių r. sav.
  • 790 a sklypas Švenčionių r.
  • 164 a sklypas Švenčionių r. sav., Švenčionys, Saulės g.
  • 1500.0 a sklypas Švenčionių r.

Parduodamas ž. ū. p. žemės sklypas 4 ha Švenčionių r. Sklypas šalia ežero "Palaumenys", Švenčionių raj., Palaumenio k.