Vydmantai, įsikūrę Kretingos rajone, yra patraukli vieta ieškantiems nekilnojamojo turto. Šiame straipsnyje apžvelgsime nekilnojamojo turto skelbimus Vydmantuose ir aplinkinėse vietovėse, įskaitant sklypus, namus ir kitus objektus.

Parduodami sklypai
Vydmantuose ir aplinkiniuose kaimuose galima rasti įvairių sklypų, tinkančių tiek individualiai statybai, tiek komercinei veiklai. Štai keletas pavyzdžių:
- Pryčmančiai, Kretingos r. Parduodamas sklypas su statybos leidimu ir projektais, esantis Genčų g. Sklypas skirtas vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų statybai.
- Kiauleikiai, Kretingos r. Parduodamas 2,6100 ha ploto žemės ūkio paskirties sklypas su pamatais. Yra registruoti 7% baigtumo pamatai vieno aukšto namui su mansarda. Bendras plotas 334,61 kv. m, gyvenamasis plotas 184,04 kv. m, pagalbinis plotas 150,57 kv. m.
- Vydmantai, Kretingos r. Siūlomi įvairaus dydžio sklypai Verslininkų g., Palangos pl., Atžalyno g., Stirnų aklg., Pamiškės aklg., Žalioji g., Liepų g., Rąžės g., Laukų aklg. ir Mokyklos g.

Parduodami namai ir butai
Vydmantuose taip pat galima rasti įvairių namų ir butų, atitinkančių skirtingus poreikius ir biudžetus. Štai keletas pavyzdžių:
- Vydmantai, Kretingos r. Parduodamas pilnai įrengtas sublokuotas 122 kv. m namas.
- Vydmantai, Kretingos r. Siūlomi namai Gintaro g. ir Verslininkų g.
- Vydmantai, Kretingos r. Parduodamas 1 kambario butas Verslininkų g.
Kiti nekilnojamojo turto objektai
Be sklypų ir gyvenamųjų patalpų, Vydmantuose galima rasti ir kitų nekilnojamojo turto objektų:
- Vydmantai, Kretingos r. Patalpos Liepų g., kurių plotas 2706.0 kv. m.
Nekilnojamojo turto kainos Vydmantuose
Nekilnojamojo turto kainos Vydmantuose gali labai skirtis priklausomai nuo objekto tipo, dydžio, būklės ir vietos. Štai keletas kainų pavyzdžių:
| Vieta | Objekto tipas | Plotas | Kaina | Kaina už kv. m |
|---|---|---|---|---|
| Kretingos r., Vydmantų k. | Namas | 131 m² | 195 000 € | 1 189 €/m² |
| Kretingos r., Vydmantų k. | Namas | 164 m² | 224 000 € | 1 198 €/m² |
| Kretingos r., Vydmantų k. | Sklypas | 20 m² | 30 000 € | 1 500 €/m² |
| Kretingos r., Vydmantų k. | Namas | 69.54 m² | 140 000 € | 2 013 €/m² |
| Kretingos r., Vydmantų k. | Namas | 283 m² | 310 000 € | 1 095 €/m² |
| Kretingos r., Vydmantų k. | Namas | 65 m² | 130 000 € | 2 000 €/m² |
| Kretingos r., Vydmantų k. | Namas | 147.21 m² | 179 000 € | 1 216 €/m² |
| Kretingos r., Vydmantų k. | Namas | 89 m² | 100 000 € | 1 124 €/m² |
Ši lentelė pateikia tik keletą pavyzdžių, o kainos gali skirtis priklausomai nuo konkretaus objekto savybių.
NT rinka Lietuvoje, Žiniasklaidos įtaka, Nuomotis ar pirkti, NT kainų kilimas | Mantas Mikočiūnas
tags: #nekilnojamas #turtas #vydmantuose