Butų Nuomos Kainos Pagiriuose ir Vilniaus Rajone: Apžvalga ir Patarimai

Šiandienos nekilnojamojo turto rinkoje butų nuoma yra itin aktuali tema. Ypač tai svarbu Vilniaus rajone, įskaitant Pagirius ir kitas gyvenvietes. Šiame straipsnyje apžvelgsime butų nuomos kainas šiose vietovėse, pateiksime naudingos informacijos ieškantiems būsto.

Vilniaus rajono savivaldybė žemėlapyje

Kodėl Renkamasi Būsto Nuoma?

Kiekvienas norime turėti savus namus, kur galėtumėme jaustis jaukiai ir patogiai. Vieni juos įsigyja, kiti renkasi nuomą. Panagrinėkime, kodėl žmonės renkasi nuomą ir kokios yra butų nuomos bei pardavimo kainos Pagiriuose ir Vilniaus rajone.

Vieni tai daro dėl lankstumo. Pabodo vaizdas pro langą, pakeitei darbą - netrukus gali išsinuomoti butą kitoje vietoje, greitai ir nesunkiai. Kita kategorija žmonių - tų, kurie dažnai keliauja, vienoje vietoje neužsisėdi. Išeitis tokiu atveju - butų nuoma.

Daugelio jaunų žmonių pirmasis būstas - būtent Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje išnuomotas butas. Buto nuomą renkasi tik mokslus pradėję studentai, biurų darbuotojai, tarnautojai, jaunos šeimos, verslininkai. Nuoma - išeitis, norintiems neprisirišti prie vienos vietos, nuolat keistis, neįsipareigoti finansų įstaigoms.

O kai kurie tiesiog nori pokyčių, taigi kuriam laikui renkasi nuomą. Pavyzdžiui, savo nuosavą būstą išnuomoja ir keliasi į kitą, nuomojamą - galbūt didesnį, arčiau darbovietės ir panašiai.

Juolab, nuomojamų butų pasirinkimas didžiuosiuose miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje - nėra mažas. Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje nesunkiai galite surasti nuomojamą jaukų vieno, dviejų, trijų kambarių butą už priimtiną kainą. Vieniems klientams prioritetas yra nuomojamo buto vieta, kitiems - kaina, dar kitiems - jo įrengimas. Dar kita kategorija žmonių ieško tiesiog akį traukiančio vaizdo pro langą arba nori, kad butas būtų naujos statybos.

Jei nuomai daug išleisti neplanuojate, tačiau norite gyventi ne taip toli miesto centro, galite rinktis butus artimesniuose mikrorajonuose. Tai gali būti ir pigūs, blokiniuose namuose miegamuosiuose miestų rajonuose nuomojami butai, ir prabangūs apartamentai miesto širdyje, senamiestyje.

Nuomos sutaris. Ką reikia žinoti sudarant nuomos sutartį? | Teisinėkonsultacija.lt

Butų Nuomos Kainų Apžvalga Vilniaus Rajone

Butų nuomos kainos Vilniaus rajone skiriasi priklausomai nuo vietovės, buto dydžio, būklės ir kitų faktorių. Apžvelkime kainas įvairiose rajono vietovėse:

  • Zujūnai: Butų nuoma Zujūnuose.
  • Baltoji Vokė: Butų nuoma Baltojoje Vokėje.

Konkretūs Pasiūlymai ir Kainos

Žemiau pateikiame keletą konkrečių butų nuomos pasiūlymų Vilniaus rajone su kainomis:

  • 2 kambarių butas Vilniaus r. sav., Riešė (Avižienių sen.), Sporto g. - 420 €/mėn.
  • 2 kambarių butas Vilniaus r. sav. - 350 €/mėn.
  • 2 kambarių butas Vilniaus r. sav. - 300 €/mėn.
  • 1 kambario butas Vilniaus r. sav. - 350 €/mėn.
  • 2 kambarių butas Vilniaus r. sav., Buivydiškės, Parko g. - 420 €/mėn.
  • 1 kambario butas Vilniaus r. sav. - 200 €/mėn.
  • 3 kambarių butas Vilniaus r. sav., Zujūnai, Buivydiškių g. - 850 €/mėn.
  • Namas Savičiūnų k., Vilniaus r. - 450 €/mėn.
  • 2 kambarių butas Vilniaus r. - 550 €/mėn.

Šios kainos gali skirtis priklausomai nuo buto būklės, ploto ir kitų patogumų.

Pavyzdys: Buto Nuoma Pagiriuose

Jaukioje vietoje, Pagirių gyvenvietėje, išnuomojamas 44 kv.m. ploto, vieno kambario butas. Butas idealiai tinkantis gyventi porai arba vienam asmeniui.

Bute yra viryklė, gartraukis, šaldytuvas, skalbimo mašina ir visi kiti reikalingi prietaisai, kaip matosi nuotraukose. Išplanavimas: svetainė su baldais, prieškambaris, virtuvė, tualetas su dušu. Butui atliktas kapitalinis remontas. Rami kaimynystė. Kodinė laiptinės spyna. Bendra stovėjimo aikštelė (vietos visada rasite). Ypač nedidelės šildymo išlaidos - butas turi savo dujinį katilą. Patogus susisiekimas viešuoju transportu ar automobiliu su visais miesto rajonais.

Butų Nuomos Kainos Vilniuje

Be Vilniaus rajono, verta apžvelgti ir butų nuomos kainas pačiame Vilniuje. Štai keletas pavyzdžių:

  • 2 kamb. butas Vilnius, Naujamiestis, Birželio 23-iosios g. - 550 €/mėn.
  • 1 kamb. butas Vilnius, Pilaitė, S. Grunau g. - 515 €/mėn.
  • 3 kamb. butas Vilnius, Šeškinė, Siesikų g. - 1 000 €/mėn.
  • 1 kamb. butas Vilnius, Lazdynai, Žėručio g. - 350 €/mėn.
  • 1 kamb. butas Vilnius, Žirmūnai (Žirmūnų sen.), V. Nagevičiaus g. - 550 €/mėn.
  • 2 kamb. butas Vilnius, Justiniškės, Rygos g. - 550 €/mėn.
  • 2 kamb. butas Vilnius, Šeškinė, Buivydiškių g. - 700 €/mėn.
  • 1 kamb. butas Vilnius, Naujamiestis, Naugarduko g. - 170 €/mėn.

Šios kainos taip pat gali kisti priklausomai nuo daugelio faktorių, įskaitant vietą, buto būklę ir patogumus.

Butų Nuoma Pagiriuose

Pagiriuose galima rasti įvairių butų nuomos pasiūlymų. Štai keletas pavyzdžių:

  • 2 kambarių butas Kaštonų g. - 400 €/mėn.
  • 2 kambarių butas Kaštonų g.
  • 3 kambarių butas Šiltnamių g.
  • 2 kambarių butas Rožių g.
  • 4 kambarių butas Šiltnamių g. 79.21 m², 1976 m. statybos, 5/5 aukšte.

Šie pasiūlymai rodo, kad 2-3 kambarių buto nuoma Pagiriuose gali kainuoti nuo 400 eurų per mėnesį. Tikslios kainos priklauso nuo buto dydžio, būklės ir vietos.

Vieno Kambario Butai

Išnuomojamas 1 kambario butas Pagiriuose. Mūriniame name, 5 aukšte, 30 kv.m ploto butas su izoliuotais kambariais.

Butas yra suremontuotas: įstatytos šarvo durys ir plastikiniai langai. Butas išnuomojamas su baldais ir buitine technika: šaldytuvu, virykle, skalbimo mašina, siurbliu, muzikos centru, mikrobangų krosnele, lygintuvu, patalyne, indais ir kitais daiktais.

Patogus susisiekimas su miesto centru, nes nėra automobilių spūsčių.

Vieno Kambario Butas Jaukioje Vietoje

Jaukioje vietoje Pagirių gyvenvietėje išnuomojamas 44 kv.m. ploto, vieno kambario butas. Butas idealiai tinkantis gyventi porai arba vienam asmeniui.

Komercinių Patalpų Nuoma Pagiriuose

Pagiriuose galima rasti įvairių komercinių patalpų nuomai, tinkamų gamybai, sandėliavimui ar kitai komercinei veiklai.

Gamybos ir Sandėliavimo Patalpos Vaidotuose

Nuomojamos 450 kv. m gamybinės paskirties patalpos Vilniaus rajone, Pagirių seniūnijoje, Vaidotuose. Patalpos tinkančios gamybinei sandėliavimo veiklai.

Patalpos yra antrame pastato aukšte, suskirstytos į daug erdvių, kurias galima būtų jungti. Atskiras įėjimas į patalpas. Patalpose aukštos lubos bei sumontuoti plastikiniai langai.

  • Paskirtis: GAMYBOS - SANDĖLIAVIMO patalpos
  • Plotas: 450.0 kv. m
  • Aukštų skaičius: 2/2
  • Kaina: 1350 E
  • 1 kv. m kaina: 3 E/kv. m

Patalpos lengvai randamos. Iki patalpų patogu privažiuoti sunkiasvoriu transportu. Toje pačioje teritorijoje yra BORGA ir MILTELINIS DAŽYMAS. Galimas įsirengimas pagal savo poreikius nuomos sąskaita. Šviesios ir šiltos. Sudėti nauji plastikiniai langai. Šalia pastato erdvi parkavimo zona.

Komunikacijos:

  • Elektros galingumas: 400 kw ir esant poreikiui yra dar 208 kw rezervo
  • Vanduo ir kanalizacija - miesto
  • Šildymas: Patalpos šildomos vietine - dujų katiline. Pastatas apšiltintas 10 cm vata
  • Aukštos 5-6 metrų lubos
  • Iki Vilniaus miesto centro 15 km
  • Iki Vilniaus oro uosto 6 km
  • Iki Vaidotų geležinkelio stoties 2 km

GALIMA NUOMOTI IR DALIMIS!

Aikštelių Nuoma Pagiriuose

Išnuomojama įvairaus ploto aikštelės nuomai Kalno g. Pagirių sen. Vilniaus r. Vilnius, Pagiriai, Baltosios Vokės g.

  • Išnuomojama 15 arų aikštelė nuomai Kalno g. Pagirių sen. Vilniaus r. sav., Pagiriai (Pagirių sen.), Kalno g.
  • Išnuomojama asfaltuota 51 aro aikštelė nuomai Kalno g. Pagirių sen. Vilniaus r. sav., Pagiriai (Pagirių sen.), Kalno g.
  • Išnuomojama asfaltuota 31 aro aikštelė nuomai Kalno g. Pagirių sen. Vilniaus r. sav., Pagiriai (Pagirių sen.), Kalno g.
  • Išnuomojama asfaltuota 23 arų aikštelė nuomai Kalno g. Pagirių sen. Vilniaus r. sav., Pagiriai (Pagirių sen.), Kalno g.

Taip pat ieškoma išsinuomoti žemės ūkio paskirties žemės aplinkui Kėdainių raj.

Butų Pardavimas Vilniaus Rajone

Vilniaus rajone galima rasti įvairių butų pardavimo pasiūlymų. Štai keletas pavyzdžių:

Kaina Kaina už m² Plotas Kambarių skaičius Aukštas
109 900 € 2 389 €/m² 46 m² 2 5/5
99 000 € 1 571 €/m² 63 m² 3 2/2
105 000 € 1 721 €/m² 61 m² 3 2/5
80 000 € 1 633 €/m² 49 m² 2 2/2
280 000 € 2 917 €/m² 96 m² 4 1/1

Šie duomenys rodo, kad butų kainos Vilniaus rajone svyruoja priklausomai nuo ploto, kambarių skaičiaus ir kitų faktorių. Būtina atidžiai įvertinti kiekvieną pasiūlymą, atsižvelgiant į individualius poreikius ir galimybes.

Pirkėjai gali rinktis iš plataus spektro butų: naujos statybos su daline arba pilna apdaila, senos statybos suremontuoti ir tvarkingi butai.

Naudingi Patarimai Ieškantiems Būsto

Buto nuomai paieška gali užtrukti nuo 1 iki 3 mėnesių. Svarbu atsižvelgti į šiuos patarimus:

  • Iš anksto planuokite: Pradėkite paiešką anksti, kad turėtumėte pakankamai laiko apžiūrėti įvairius variantus.
  • Nustatykite biudžetą: Apsibrėžkite, kiek galite skirti nuomai, įskaitant komunalinius mokesčius.
  • Atsižvelkite į vietą: Pasirinkite vietovę, kuri būtų patogi dėl susisiekimo, darbo ir kitų svarbių aspektų.
  • Būkite budrūs: Pasitikrinkite nuomos sutartį ir įsitikinkite, kad ji atitinka jūsų poreikius.

tags: #butas #pagiriuose #nuoma