Nekilnojamojo turto apžvalga: Butai ir namai Veisiejuose, Lazdijų rajone

Veisiejai, įsikūrę Lazdijų rajone, siūlo įvairių nekilnojamojo turto galimybių. Šiame straipsnyje apžvelgsime esamus butų, namų ir sklypų pasiūlymus šiame regione, atkreipdami dėmesį į kainas, plotus ir kitas svarbias savybes.

Vaizdas į Veisiejus

Butų ir namų kainos Veisiejuose ir Lazdijų rajone

Nekilnojamojo turto kainos Lazdijų rajone svyruoja priklausomai nuo vietos, ploto ir būklės. Žemiau pateikiama informacija apie parduodamus butus ir namus Lazdijų rajone:

  • Butas Lazdijų r. - 41 000 €, 187 €/m², 219 m², 2 a.
  • Namas Lazdijų r. - 265 000 €, 1 559 €/m², 170 m², 2 a.
  • Namas Lazdijų r. - 32 000 €, 390 €/m², 82 m², 1 a.
  • Namas Lazdijų r. - 153 000 €, 492 €/m², 311 m², 2 a.
  • Namas Lazdijų r. - 315 000 €, 1 667 €/m², 189 m², 1 a.
  • Namas Lazdijų r. - 20 500 €, 380 €/m², 54 m², 1 a.
  • Namas Lazdijų r. - 25 000 €, 309 €/m², 81 m², 1 a.
  • Namas Lazdijų r. - 45 900 €, 203 €/m², 226 m², 2 a.
  • Namas Lazdijų r. - 29 000 €, 293 €/m², 99 m², 1 a.
  • Namas Lazdijų r. - 35 000 €, 402 €/m², 87 m², 1 a.
  • Namas Lazdijų r. - 16 000 €, 400 €/m², 40 m², 1 a.
  • Namas Lazdijų r. - 2 850 000 €, 4 095 €/m², 696 m², 2 a.
  • Namas Lazdijų r. - 40 999 €, 911 €/m², 45 m², be sklypo.

Ši informacija leidžia susidaryti bendrą vaizdą apie kainų lygį ir pasirinkimo galimybes šiame regione.

Informacija apie sklypus

Taip pat, Lazdijų rajone galima rasti įvairių sklypų pasiūlymų:

  • 15 a sklypas Lazdijų r.
  • 65.47 a sklypas Lazdijų r. sav., Petroškai, Lapūko g.
  • 77 a sklypas Lazdijų r.
  • 22 a sklypas Lazdijų r.
  • 330 a sklypas Lazdijų r.
  • 59 a sklypas Lazdijų r.
  • 50 a žemės sklypas Lazdijų raj. Bertašiūnų k. su Ilgis ežero pakrante.
  • 65.47 a sklypas Lazdijų r. sav., Petroškai, Lapūko g.
  • 2.6 a sklypas Lazdijų r. sav., Lazdijai, Lazdijos g.
  • 77 a sklypas Lazdijų r.
  • 349 a žemės sklypas su Ilgis ežero pakrante, Lazdijų raj. Šadžiūnų km., Laukų g.
  • 91,66 arų žemės sklypas pušyne, keli kilometrai nuo Veisiejų.
  • 6,6ha žemės ūkio sklypas Veisiejų sen.

Sklypai gali būti skirti tiek gyvenamajai statybai, tiek žemės ūkiui. Kainos ir sąlygos priklauso nuo vietos ir paskirties.

Kiti nekilnojamojo turto objektai Lazdijų rajone

Be butų ir namų, Lazdijų rajone galima rasti ir kitų nekilnojamojo turto objektų:

  • Patalpos Lazdijų r. sav., Veisiejų m., Vytauto g.
  • Namelis ant ežero kranto., Lazdijų r. sav. Veisiejai Žvejų g.
  • Sodyba Lazdijų r. sav., Vainiūnai (Kapčiamiesčio sen.), Veisiejų pl.
  • Parduodama sodyba Lazdijų r.
  • Parduodama sodyba Lazdijų r.

Šie objektai gali būti patrauklūs ieškantiems unikalių sprendimų ar verslo galimybių.

Nekilnojamojo turto kainų palyginimas

Šioje lentelėje pateikiama apibendrinta informacija apie nekilnojamojo turto kainas Lazdijų rajone: