Elektrėnai - miestas, kuriame susiduria modernumas ir ramybė, todėl nenuostabu, kad būsto kainos čia nuolat kinta. Šiame straipsnyje apžvelgsime butų kainas Elektrėnuose ir aplinkiniuose miesteliuose, tokiuose kaip Vievis, bei aptarsime veiksnius, turinčius įtakos nekilnojamojo turto rinkai šiame regione.

Butų pasiūla Elektrėnų savivaldybėje
Elektrėnų savivaldybėje galima rasti įvairių butų: nuo vieno iki trijų kambarių. Štai keletas pavyzdžių:
- 3 kamb. butas Elektrėnų sav., Elektrėnai, Sodų g.
- 2 kamb. butas Elektrėnų sav., Vievis, Liepų g.
- 2 kamb. butas Elektrėnų sav., Vievis, Stoties g.
- 1 kamb. butas Elektrėnų sav., Vievis, Stoties g.
- 3 kamb. butas Elektrėnų sav., Vievis, Trakų g.
- 3 kamb. butas Elektrėnų sav., Vievis, Mokyklos g.
Taip pat populiaru ieškoti butų ir Vilniaus rajono savivaldybėje, kur siūlomi 1-6 kambarių butai.
Naujos statybos projektas "Kranto apartamentai"
„Kranto apartamentai“ - tai naujos statybos butai Elektrėnuose, kuriuose modernumas susitinka su ramybe. Erdvi pakrantė, aukštos, net 4 METRŲ lubos ir nuostabus vaizdas į Elektrėnų marias suteiks kiekvienai akimirkai prabangos pojūtį.
Štai keletas šio projekto privalumų:
- Naujos statybos 2025 metų namas užtikrinantis gyvenimo kokybę ir mažus išlaikymo kaštus;
- A++ klasė;
- Patogaus išplanavimo butas 61.90 kv.m.;
- Vitriniai aliuminio profilio langai;
- Patalpų aukštis 4 metrai;
- Didelis balkonas ±9 kv.m.;
- Pilnai sutvarkyta aplinka;
- Vos 30 m. iki Elektrėnų marių;
- Nemokama automobilių parkavimo aikštelė prie pastato svečiams.
Vienas iš parduodamų butų yra 2 kambarių butas su balkonu, esantis antrame aukšte (61.90 kv.m.).

Techninė informacija apie "Kranto apartamentus"
- Statybos metai: 2025
- Namo tipas: monolitinis
- Įrengimas: dalinė apdaila 85%
- Šildymas: grindinis, kolektorinis
- Vandentiekis/kanalizacija: miesto
- Išorės apdaila: aliuminio plokštės, dekoratyvinis silikoninis tinkas
- Šilumos izoliacija: polistirolas
- Langai: aliuminiai, atitinkantys A++ klasę
Butui priklauso 61.90 kv/m TERASA ant stogo, tokio pat dydžio kaip buto plotas! Nuo jos galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu, turėti puikų laisvalaikį. Visi butai, turintys terasas ant stogo - turi atskirą dušą, wc, skirtą TIK pramogaujantiems savo terasoje.
Butų kainų pavyzdžiai Elektrėnuose
Štai keletas butų kainų pavyzdžių Elektrėnuose ir aplinkiniuose rajonuose:
| Plotas | Kambarių skaičius | Aukštas | Kaina | Kaina už kv.m. |
|---|---|---|---|---|
| 64 m² | 3 | 3/5 | 99 999 € | 1 562 €/m² |
| 62 m² | 2 | 7/7 | 132 500 € | 2 137 €/m² |
| 61 m² | 3 | 5/5 | 89 500 € | 1 467 €/m² |
| 71 m² | 3 | 2/4 | 103 000 € | 1 451 €/m² |
| 59 m² | 3 | 4/4 | 90 000 € | 1 525 €/m² |
| 49 m² | 3 | 1/2 | 49 000 € | 1 000 €/m² |
| 68 m² | 3 | 1/2 | 57 000 € | 838 €/m² |
| 47 m² | 2 | 4/4 | 89 000 € | 1 894 €/m² |
| 31 m² | 1 | 3/4 | 69 000 € | 2 226 €/m² |
| 46 m² | 2 | 4/4 | 69 000 € | 1 500 €/m² |
Šie pavyzdžiai rodo, kad butų kainos Elektrėnuose priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip plotas, kambarių skaičius, aukštas ir statybos metai.
Papildomos paslaugos Elektrėnuose
Jei jums reikia remonto paslaugų, Elektrėnuose siūlomas dujinių katilų remontas ir montavimas. Profesionalai pasirūpins, kad jūsų katilas veiktų sklandžiai ir efektyviai.
Taip pat, jei planuojate pirkti būstą, jums gali būti reikalinga pagalba susitvarkant dokumentus banko paskolai gauti. Specialistai padės išsirinkti palankiausias banko siūlomas sąlygas.
tags: #butai #issimoketinai #elektrenuose